.

IWISTAO OFC Аудио / Видео висококачествен кабел 6.5 мм до 3,5 мм стерео звукова конзола мед 2 m до 10 m Черен Безплатна доставка
Бързи свойства

IWISTAO OFC Аудио / Видео Високо Квалитетен Кабел за 6.5 mm до 3.5 mm Стерео Бакар 1m да 10m Црна(Модел Бр : WHFC65235)6.5 mm до 3.5 mm Стерео Sable за звук конзола со црна или бакарна боја.Само црна достапни (боја погоре, само за референца)Опсег од 2м до 10m.1...

BGN 15.79
Fueran DVI dummy plug, Pl Дух, емулатор на дисплея (Fit Pl-25601600@60hz)
Бързи свойства

Решавање на проблемите како што се престане да работи за без причина, додека рударство и неработни графичкиот процесор Работи со Windows, OSX, Linux и само за сè друго Ултракомпактен низок профил дизајн Поддршка Plug and Play, Топла Приклучокот не Бараат движечки сили, поддршка на сите системи Овозможува висока резолуција, Графичкиот процесор забрзан remote desktop Делува како атарот приклучок за употреба со GPU задачи како што се крипто валута рударски Работи одлично со Виртуелен Десктоп на OculСудир & HTC Vive Setting резолуцијата на екранот како повисока вредност, додека контрола на компјутер во рамките на далечинскиот состојба, наместо на поставување на минимална резолуција под празен екран состојба.Поддржани резолуции : 2560*[email protected]@[email protected]@[email protected] x [email protected] [email protected]@[email protected]@60hzПроизвод Димензија : 2.2*1.5*0.5 вопакет Димензија : 4.7*4.3*0.4 вонето тежина : 0.36 OUбруто тежина : 1.08 OU1...

BGN 10.98
5шт AC DC POWER JACK SOCKERT с жгутом кабели за SAMSUNG NP900X4 NP900X4B NP900X4C NP900X4D NP900X3A
Бързи свойства

Лаптоп Полнење Штекер Порта DC Моќност Џек Подигнат Кабел За SAMSUNG NP900 X4 NP900 X4 B NP900 X4 C NP900 X4 D NP900 X3 A Бесплатен превозот 5pieces ве Молиме проверете внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот лаптоп модел.Информација за производот : Бренд НовиКомпатибилен со : За SAMSUNG NP900 X4 NP900 X4 B NP900 X4 C NP900 X4 D NP900 X3 A Серија Лаптоп .100 % Сосема Нов Замена Дел6 Месеци Гаранција За КвалитетПакетот Вклучува : 5 x DC ВО КАБЕЛ Превозот Од Гуангжу детали за Производот :

BGN 26.88
10шт AC DC POWER JACK PLUG IN SOCKET теглене кабели за SAMSUNG NP530U3B NP530U3C NP535U3 NP532U3C
Бързи свойства

Лаптоп Полнење Штекер Порта DC Моќност Џек Подигнат Кабел За SAMSUNG NP530 U3 B NP530 U3 C NP535 U3 NP532 U3 C Бесплатен превозот 10pieces ве Молиме проверете внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот лаптоп модел.Информација за производот : Бренд НовиКомпатибилен со : За SAMSUNG NP530 U3 B NP530 U3 C NP535 U3 NP532 U3 C Серија Лаптоп .100 % Сосема Нов Замена Дел6 Месеци Гаранција За КвалитетПакетот Вклучува : 10 x DC ВО КАБЕЛ Превозот Од Гуангжу детали за Производот :

BGN 48.00
Твърд диск HDD/SSD Interposer жак за HP EliteBook 820 720 725 G1 G2
Бързи свойства

Тврд Диск HDD / SSD Interposer конектор за HP Elite Book 820 720 725 G1 G2Компатибилен Модел : За HP Elite Book 820 720 725 G1 G2 Гаранција : 3 Месец Пакет вклучува : 1x HDD КонекторНИЕ ЌЕ СЕ ОБЕЗБЕДИ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ !!! Најдобар избор на најдобрите попусти,ви Благодарам за вашите сопствени!

BGN 13.74
1бр IWISTAO HIFI TRS балансирани сигнален кабел запис Canare професионален излъчване кабел ръководство 6.5 мм за слушалки на монитора говорител
Бързи свойства

1pc IWISTAO HIFI TRS Избалансирани Сигнал Кабел Рекордкабел Canare Професионални Емитува Кабел Manual6.5mm за 6.5 mm 1m 8m за Headphone Monitor Звучник DIY (Модел Бр : WHFC65265)Се применува за 6.35 mm снимен кабел помеѓу џек за слушалки и набљудувачите јазик...

BGN 30.00 30.19
IWISTAO HIFI RCA кабел сигнал аудио US DISITING 6N OFC кабели въглеродни влакна обвивка SLK терминал 0.5 до 2 м Безплатна доставка
Бързи свойства

IWISTAO HIFI РКА Сигнал Кабел Аудио НИ DISITING 6 N OFC Кабли Карбонски Влакна Обвивка SLK Терминал 0,5 2m (Модел Бр : WHFCDISITING)Оваа HIFI РКА сигнал кабел е изработен од SLK РКА конектор и DISITING Distin 6 N OFC од НАС како основната линија, обложени со сини карбонски влакна обвивка.Диригент на жица тело се користат високочистота 99.9998% OFC кислородбесплатни бакар производство на конзервирани; има ниска пренос на сигнал слабеењето, ниска сигнал на косата, како и високо пренос стапка...

BGN 47.79
Жак захранване dc за ASUS A52 A54 A54C A43 а a53 X43 X43S X43E X52 X54 X52J X52F K52 U52 K72 K72F K53 K53E K53S K53SV K43S SJ SV SM
Бързи свойства

1 За ASA52 A54 A54 C A43 A53 X43 X43 S X43 E X52 X54 X52 J X52 F K52 U52 K72 K72 F K53 K53 E K53 S K53 SV K43 S SJ SV СМ2 PN; A52 A54 A54 C A43 A53 X43 X43 S X43 E X52 X54 X52 J X52 F K52 U52 K72 K72 F K53 K53 E K53 S K53 SV K43 S SJ SV СМ

BGN 10.00 10.40
WZSM нов USB конектор за HP ACER DELL, ASUS, LENOVO лаптоп зареждане конектор USB интерфейс кратък корпус Безплатна доставка
Бързи свойства

Сосема нов и висок квалитет90 Дена ГаранцијаОвој производ има се тестирани и се спакувани во добра работна состојба пред испраќање.Превозот : 2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 13.00 13.68
Продажба на едро на нова совалка нов 1.8 за TOSHIBA твърд диск ZIF HDD до 2.5 IDE адаптер
Бързи свойства

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Тежина : 10gГолемина : 5.2 x 3.3 х 0.3 цмОвој адаптер ви овозможува да се поврзете 1.8" хард диск zif верзија на компјутер (2.5'' 44 pin IDE)Лесно HDD слика клонирањеЛесно податоци за резервна копија од вашиот zif HDDПоддршка За HITACHI и За TOSHIBA HDDРаботи совршено за IPOD HDD

BGN 8.82
Прибиращ пружинен тел позлатени съединители плосък HD монитор 1.4 V 3D Mini HDMI to HDMI кабел за камера ONDA V116w
Бързи свойства

100% Сосема НовПоврзете го HDMI порта на вашиот компатибилен уред.Поврзете се со мини HDMI порта на вашиот компатибилен уред.Приказ на фотографии, видеа и многу повеќе на вашиот HD ТЕЛЕВИЗОРСе користи за сите мини hdmi уред,како на Sony Топови дигитални carema итн.се водат пролет КАБЕЛДолжина : 50 CM150 CMПредупредува : 1, објектот ќе се испраќаат преку Хонгконг Пост Парцела без следење на број...

BGN 8.00 8.93
Продажба на едро на нова совалка нов USB към 36 номера за контакт паралелен адаптер кабел за принтер IEEE 1284
Бързи свойства

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Тежина : 65gКабел должина : 100cmЦелосно Компатибилен со USB 1.1 и USB 2.0 и IEEE 1284 Спецификации, Целосно компатибилен со сите паралелно печатач.Bidirectional паралелен интерфејс за комуникацијаДо 12 Mbps Трансфер на Податоци го ОценуватеНиска Потрошувачка на Енергија, Нема Потреба прилог адаптерСистем за поддржано : Windows 98 / Se / ME / 2000 / XP ( Без возач CD потребни за Windows 2000 / XP )

BGN 5.79
Dropship 1 брой нов 3.5 мм стерео към 2 RCA аудио Y кабелен сплитер 1-Мини щепсел
Бързи свойства

Детали : Стерео 3,5 мм да стерео РКА Yкабел конектор Шестметарски кабел нуди лесно поврзување Карактеристики 3,5 мм, никелобложеноконектор приклучок Минимизира сигнал пречки со заштитен кабел се Поврзува на вашиот КОМПЈУТЕР 's звучна картичка со мини стерео

BGN 2.98
1 бр новата 6 м антена RP-SMA удължителен кабел WiFi Wi-Fi рутер коаксиален кабел RG174
Бързи свойства

Карактеристики : 100% Сосема НовВисок КвалитетRG174 Коаксијален КабелОва е RPSMA (Обратна Поларитетот SMA) продолжување на кабелПриклучок директно во вашиот Meraki, Dlink DWL520, Linksys WMP11, WET11, Netgear MA311, или Dlink APs (нешто што користи во Обратна Поларитетот SMA)Идеален за продолжување на кабелот за инсталирање на антена за идеална локацијаВе молиме да забележите дека SMA во Обратна Поларните формат (без pin внатре) и понекогаш повик RPSMAБоја : црнаКабел должина : 6 метри

BGN 7.65
Dropship 10 бр. / лот 1 включете щепсела към 2 Женски RCA AV аудио Y Дърва Plug адаптер нова
Бързи свойства

Тип : другоКарактеристики : 1.100% Сосема Нов 2.Големина : 45 x 25 x 12mm 3.Тежина : 7g 4.Компактен, Лесен и лесно за чување 5.Лесен за употреба само plug and play 6.Ова е корисно РКА Машки да се Женски Адаптер...

BGN 8.77
5 бр. / лот HMDI A Type (Мъж) Female to HDMI Female Jack AV Convertor Adapter Extend
Бързи свойства

Конектори : 1.HDMI Женски HDMI Женски.2.HDMI Машки да се ЖенскиБоја : ЦрнаПремиум квалитет.Злато конектори.Вирус олеснување и фолија оклопна.Со голема брзина.HDMI Верзија 1.3 согласност.Plugandplay дизајн.Совршен за лаптопи или на lcd екрани.Пакетот Вклучува : HDMI M / F 5pcs / многу или HDMI F / F 5pcs / многу

BGN 4.00 4.13
1.5 M EU AC Power Charger Adapter адаптер доставчик за Asus Eee Pad Transformer TF300 TF300T TF700 TF700T TF201 TF101 SL101
Бързи свойства

Боја : ЦрнаВлез : 100240 V 50 / 60 HZ 0.6 AmaxИзлез : 15 V 1.2 ЕДЕНКарактеристики : 1, Спој Заштита : Краток Спој Заштита и Заштита од Преоптоварување2,Перформанси : Висока Стабилност и Ефикасност3,Компатибилен за AsEee Pad Трансформатор TF300 TF201 TF101 SL101 TF300 T TF700 TF700 TПакет : 1pcs ЕУ адаптер за ASEee Pad ( мало пакување)

BGN 9.00 9.09
Продажба на едро на нов челночный кораба 100 бр./лот новият модулен мрежови конектор RJ45 RJ-45 CAT5 Plug
Бързи свойства

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Тежина : 100gАпликација за Cat5, Cat5e, Cat6 КабелГлава Стил : 8 P8 CБоја : ЈасноПакет вклучуваат 100 парчиња RJ45 CAT5 Модуларен Приклучок за Мрежа Конектор за UTP, Cat5, Cat5e, Cat6 Цврсти / Заробени Мрежен Кабел Глави

BGN 15.00 15.82