.

Американски ресторант висящи лампи ретро стил Спалня градина промишленост творческа личност бар кафене 30/37 см висящи лампи въже
Бързи свойства

Светлината Тело помошен материјал : трева лозата ВрбаГолемина Категорија : Големи 37cmМали светлината линија 30cm ЛИНИЈА долго 100 CMТело материјал : трева лозата ВрбаАбажур материјал : трева лозата ВрбаИзвор на светлина тип : Блескаво ЛЕР заштеда на енергија светилкиПроцес : ракасплетам извор на Светлина број : 1Irradiated област : 10 квадратни метри 15 квадратни метрисветилкиДали со светлосен извор : без светлинаМоќност : 31 W 40 WНапон : 110 V220 VПримена на просторот : Дневна соба и трпезарија ден спалната соба друг / другиСтил : Америка земја

BGN 158.00 158.40
Нови твърди малки дървени мъниста висящи лампи творческа личност украса лампи бар творчески списания низ от мъниста светлини MZ2
Бързи свойства

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката и да се обезбеди најдобри можни производ на моите најмили клиенти.Информации За Производот Преглед : [Боја] : Дрво боја (како што е прикажано)[Главен материјал] : дрво[Главната технологија] : сечење, рачно ткаени[Извор] : E27 / блескаво / заштеда на енергија светилка / LED[Со или без светлина] : Без извор на светлина[За] : дневна соба, спална соба, трпезарија, студии и други затворен простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Нашите производи се испраќаат до остатокот на светот, доколку вашата земја не е на испорака забелешка, ве молиме контактирајте со нас, на различни локални товарни и време можат да бидат различни.ГОЛЕМИНА на :

BGN 92.80
Правоъгълна кристален подвесная лампа LED с трапезария и висящи лампи трапезария тавана лампа творческо осветление трапезария
Бързи свойства

ДИМЕНЗИИ : 60cm x 25cmx 27cmpendand светлината линија стилтаванот светлина стилможе да shoose две стилclod светлина и топло светлина, може да се избереНие default испрати pendant светлина стилНЕ НА : NO : Б

BGN 392.00
ратан окачен лампа трапезария лампа най-новият селски ратан ресторант лампа балкон лампи ZCL
Бързи свойства

Боја класификација : 35 cm ecru трска, 35 cm, кафеава боја на самото место на самото местоСветилка на телесна маса : дрво, бамбусАбажур материјали : дрво, бамбусИзвор на светлина тип : блескаво, заштеда на енергија светилки LED флуоресцентни цевкиПроцес : ткаење со ракаБрој на извори на светлина : 1Зрачењето област : 10 до 15 метри квадратниБез разлика дали или не да се донесе еден извор на светлина на светилки и фенери : без светлинаПогоден извор на светлина моќ : 31 до 40 wНапон : 110 v220vПрименливи простор : бојадисана ресторан трпезарија студија други спална собаДомашна облека стил : пастирскиГОЛЕМИНА : D25 CM60 CMЛИНИЈА : 100 CM200 CM(МОЖЕ ДА СЕ ИЗБЕРЕ МОЛАМ ДА МИ КАЖЕТЕ)Стандардно е бела жица(Може да се избере црна жица)

BGN 95.98
Лесен е нов елегантен дървен японски татами нови плафониери ресторант дневна светлина led тавана лампа
Бързи свойства

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : цврсто дрво + хардверСветлината главен материјал : дрвоАбажур главен материјал : ПВЦИзвор на светлина тип : LEDЗанает : Спреј бои[Главната технологија] : полирање[On] : дневна соба, ресторан, спална соба, учење и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашите counГОЛЕМИНА : D : D : 45 X45 CM D : 55 X55 CM

BGN 280.00
окачен лампа, кристал lampNEW мода caplights мода окачен лампа селски лампа хол светлини спалня ZCL
Бързи свойства

Боја класификација : крембоја + 3 бела 8 август 8 + 3 + 3 бронзаСветилка на телесна маса : алуминиумскиАбажур материјал : стакло, обоени глазураИзвор на светлина тип : блескаво светилки, заштеда на енергија светилкиЗанает : сликарство матираноБрој на извори на светло : 10 да 15Зрачењето област : 30 квадратни метриБез разлика дали или не да се донесе еден извор на светлина на светилки и фенери : без светлинаПогоден извор на светлина моќ : 31 до 40 wНапон : 110 v220vПрименливи простор : на бојадисана ресторан трпезарија е спална собаДомашна облека стил : Европски стил

BGN 192.00
Реколта 6 светлини медни полилей осветление тъканни лампиони окачен лампа светлина за трапезария кухня PL569-6
Бързи свойства

СпецификацииГроздобер 6 Светла Бакар Лустерот ОсветлувањеДимензии 29.5"D X 24.4"H Материјал(s) Бакар + Ткаенина Светилка Тип E14 Светилки 6 X E14 светилка (не се вклучени) Листата CE Реден Број PL5696

BGN 1520.00
Бамбук Сплетен Ротанговый Фенер Висящ Лампа Селски Азиатски Творчески Японски Лампа Лампа Фоайето Маса За Хранене Чайна
Бързи свойства

Спецификации : [Точка Бр.] : 12064 [Тела Големина] : Дијаметар 18cm / 7.09", Висина 27cm / 10.63" [Кабелот Должина] : 100cm / 39.37" (Прилагодливи...

BGN 204.80
цвят lamp Mediterranean half lampEuropean style потолочное осветление на хола осветителни тела за хол модерен минималистичен led plum ZCL
Бързи свойства

Главен материјал на светилка сенка : СтаклоТип на светлосен извор : ЛЕР заштеда на Енергија светилкатехнологија : Спреј боиБрој на извори на светло : 4 5 6 8 3Зрачењето област : 15 квадратни метри 30 метри квадратниСветилки и фенери дали со извор на светлина : Без светлина sourcПрименливи простор : Дневна соба, трпезарија, кујна, студија, спална соба, другиот / другите, со мала спална соба, мала дневна собаСветилка сенка облик : кружниСветилка големина3 глави : 45см висина : 28cm4 глави : 56 cm висока : 28cm5 глави : 62cm висина : 30cm6 глави : 72cm висина : 30cm8 глави : 85 CM висина : 30cmВистинска мапа светлаВистинска мапа светла

BGN 155.00 155.01
Vintage Loft Industrial American Блясък Glass Winebottle Edison Подвесная Лампа С Трапезария И Хол Модерен Начало Декор Осветление
Бързи свойства

2015 Година Гроздобер Лофт Индустриски Американската Држава Сјај Шарени Чаша Winebottle Lumiled Pendant СветилкаКујна Dinning Дневна Соба Кафе Модерна Дома Декор ОсветлувањеМатеријал : Железо+СтаклоГолемина : D280*H85mmБоја : ЦрнаИзвор на светлина : E27*1 220 V ST64(вклучени)

BGN 140.80
Безплатна доставка от 1 W LED-Вградени лампа закрит мини-осветление светлина място 30D / 120D 3-3. 4 / 300-350mA 1 W надолу лампа CE списък
Бързи свойства

Ние сме стручни во LED полето,и ние сме иноватор и производителот на LED светла Фокусирајќи се на високо пазари ,најдобар квалитет и најдобра услуга ,50000h животниот век ,3 години гаранција, повеќе квантитет или целата продажба ве молиме договор под директно , ќе добиете најдобра услуга.Mail : sales03at keepsunled.comSkype : sales03_1350We Chat : ywsghr007Телефон / Whatsapp : 8618895349685Веб : Бесплатен превозот 1 W LED Вдлабнати вградна светилка затворен мини осветлување Место Светло 30 D / 120 D 33.4 V / 300350m A 1 W Надолу светилка CE листаНие сме стручни во LED полето,и ние сме иноватор и производителот на LED светла...

BGN 267.00 355.63
100шт Dimmable COB LED Downlight Square 5W7W10W12W въртящ се Корпус:алуминий/Бяла, вътрешна плафониери, AC90~260V CE, ROHS
Бързи свойства

Плоштад Dimmable КОЧАН LED вградна светилка 5 W 7 W 10 W 12 W RotatableСпецификација На ПроизводотВлезен напон : AC90260 V 5060 HzМоќност : 5 W7 W10 W12 WТемпература на бојата : Топло бела(2800 K3500 K),Ладно бела(5500 K6500 K)Школка во боја : бела , Meterial : ALDimmable : ДаФлукс LM : 5 W / 500 LM,7 W / 700 LM,10 W / 950 LM ,12 W / 1150 LMГолемина : 5 W7 W / 92*92mm,10 W12 W / 120*120mmДупка Големина : 5 W7 W / 75*75mm,10 W12 W / 95*95mm,Аголот на осветлување : на 60 степениCRI : 75Па yment и превозот : 1...

BGN 946.00 1051.20
30pcs Square Dimmable COB LED Downlight 10W Rotatable, нови лампи, изберете цвят :бял, алуминий, AC90~260V CE, ROHS
Бързи свойства

Спецификација на производот Влезен напон : AC90260 V 5060 Hz Моќ : 10 W Боја Температура : Топло бела(2800 K3500 K), кул бело(5500 K65 OOK) Школка во боја : бела Meterial : АЛ Dimmable : Да Флукс LM : 10 W / 950 LM Големина : 120*120mm Дупка Големина : 95*95mm Аголот на осветлување : на 60 степени CRI : 75Па yment и превозот : 1...

BGN 446.00 496.00
Европейската Мед D340mm H460mm Висок Клас На Американската Модерна Латунная Полилей E14 Copper Chandelier Light Fixture Гарантирано
Бързи свойства

Европската Бакар D340mm H460mm Висок Квалитет На Американските Современи Месинг Лустерот E14 Бакар Лустерот Светлина Тела 100% ЗагарантиранаКупи Упатство1...

BGN 346.75
40/50 см дървена кръгла топка Глобус обхват на окачен лампа корейски скандинавски селски окачен лампа Avize Luminaria фоайе всекидневна
Бързи свойства

Спецификации : [Точка Бр.] : SC17074 [Тела Големина ] : Дијаметар 40cm / 15.75", 50cm / 19.69" [Кабелот Должина ] : 100cm / 39.37" (Прилагодливи...

BGN 409.60
3 Светлина Nordic Проста Стъклена Лампа Полилеи Ресторант Хол E27 Модерен Ретро Окачен Лампа Лампа P664
Бързи свойства

СпецификацииНордиските Едноставна Стакло Абажур ЛустериДимензии16.9"D X 15.4"HМатеријал(s)Метал, СтаклоТип На СветилкаE27Светилки3 X lamp, E27 (Не се вклучени)ОгласCEРеден БројPL6643

BGN 271.98
10pcs 6W 12W 18W LED Surface Mounted Ceiling Light LED Down Light Panel Light with driver 85-265V топло бяло/бяло/студено бяло
Бързи свойства

Бесплатен превозот 6 W / 12 W / 18 W Led Панел Светлина Површината Монтирани вградна светилка осветлување Led таванот надолу AC85265 V + ВозачотAnswer : ___________________________ Note : Пакет "Бели" значи "Природна Бела" 40004500 KОпис На ПроизводотПредмет Тип : led панелот светлаМоќност : 6 W / 12 W / 18 WЗрак Агол(°)180 Влезен Напон : AC85265 V 5060 HzТемпература На Бојата : топло бела (30003500 K),бело(60006500 K)ПрименаДОМА,ХОТЕЛ,Бања Канцеларија на Компанијата ПРОДАВНИЦА ИТН.Операција температура : 40 55°cфактор на моќностPC>97%Животниот Век : >50.000 часа Тело Материјал АлуминиумКарактеристики : Со 180 степен зрак агол и испрати светлина рамномерно.Downy светлина : може да се заштити очите на луѓето.Алуминиум материјал : добро да прахосвам топлина и да го продолжи својот животен век.Широка примена опсег : може да се инсталира на ѕидови и тавани во сали за состаноци, хотели, канцеларии, домови и така натаму.Safe моќ интерфејс, лесно да го инсталирате и да се уништат.Заштита на животната средина и заштеда на енергија.Спецификации : Тип : панел светлинаБоја : белаШколка Материјал : Алуминиумски + Акрилик маскаРаботна температура : 20 65°CЖивот Време : >50,000 HГаранција : 3 годиниЗрак агол : 180 степенвлезен напон : AC85265 V 50 / 60 HZLED Чип : Супер Светло SMD2835Температура на бојата : Топло Бела(30003500 K) / Студено Бело(60006500 K)Пакување Листа : 1pcs * LED Панел Светлина1pcs * Напојување

BGN 91.00 112.00
ФУМАТ витражи Penant светлини стъкло изкуството на лампа лампа за дневна кухня и трапезария led топли пасторални висящи лампи
Бързи свойства

Известување Во Aliexpress.com не може да пребарувате клучен збор "тифани" сега Бидејќи вебсајт мора да се заштити Тифани Накит права и интереси...

BGN 173.00 196.88