.

40pcs/4card AG6 LR69 LR171 LR920 LR921 1.5 V 32mAh алкални бутона монетни батерии за часовници, играчки и т.н
Бързи свойства

AG6 LR69 LR171 LR920 LR921 1.5 V 32m Ah Алкална Копчето Монета БатерииБатерија тип : AG6 Батеријата SR920 SW SR69 SG6 LR69 171 920 371 605 1.5 V Алкална Копчето Батерии Монета Ќелија за да се ВидиБренд : PKCELLМодел : 1.5 V AG6 Алкална Копчето БатеријатаКапацитет : 32m AhНапон : 1.5 VГолемина : 9.4 mm*2.1 mmХемија : Алкална Копчето БатеријатаРок на траење : 2yearsПримена : Ласерски Совети, Часовници, рачни Часовници, Калкулатори, Компјутери, Камери, Дигитални Камери, pda уредите, Далечински Контроли, Camcorders, Електронски Игри, Електронски Инструменти,MP3 Плеери, Дигитални Глас Рекордери, Играчки, Гликоза во Крвта, Холестерол Тестирање Метри, и други електронски производи...

BGN 17.00 22.38
3 бр./лот 3.7 V 380mAh акумулаторна батерия за смарт часа dz09 SmartWatch Battery Replacement Battery Едро
Бързи свойства

3pcs / многу 3.7 V 380m Ah Батерија За Smart Watch dz09 Smart Watch Замена на Батеријата Батеријата За Smart Watch dz09Карактеристики : 1...

BGN 10.00 13.60
Ultra Fast 3X faster Dual Charger with 4бр 2600mAh NP-F550 NP-F530 NP-F570 Battery for Sony Z1 CCD-SC55 TRV81 DCR-TRV210 FD81
Бързи свойства

Спецификација : Влез : AC 100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(макс) DC 1224 V 3000 A(min) Излез Volage : DC 8.4 V / 12.6 V / 16.8 V Излез Тековната : L 1000m A x1 500m A x 2 H 1500m A x1 800m A x 2 USB Излез : 5 V 2100m A Материјал : ABS Dimmension : 71 x 38 x 58mm Тежина : 1200g(2.65 Б) Пакет Вклучува 4*NPF550 камера батеријата 1*Брз Полнач 1*Кабел За превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 23 дена откако вашата уплата е завршен...

BGN 81.00 114.16
323696 XWD 323696P 323694 3.8 V, 1700MAH 1600MAH Батерия li-Lion 3 жици за китайски клонинг MTK phone goophone I6 6S IP6
Бързи свойства

ДОЛАРИ 5.20 29.50 ДОЛАРИ 19.50 Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања...

BGN 14.00 19.18
10шт 4x6V AA рамо до рамо Пластмасов държач на батерията с штифтом за запояване батерии 4x AA връзка черен
Бързи свойства

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Своите мали димензии, умерена капацитет, во многу мали апарати и дигитални производи се широко се користи...

BGN 10.00 14.13
Безплатна доставка DMW-BCJ13 литиево-йонна батерия за фотоапарат Panasonic Lumix DMC-LX7 и DMC-LX5
Бързи свойства

Бесплатен Превозот DMWBCJ13 LiIon Батерија за Panasonic Lumix DMCLX7 и DMCLX5 КамериПакетот вклучува : 1x DMWBCJ13 батеријата пакетНашите DMWBCJ13 батеријата е замена на батеријата за Panasonic Lumix камери...

BGN 19.34
CE, ROHS aluminium dual output 5V 19000Mah POWER bank DC 12V lithium battery pack, smart power battery pack DC 12V 5A lion battery
Бързи свойства

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .Продажба точка на производот : 1...

BGN 79.49
100шт/10 карти 1.5 V 371 батерия SR69 SR920W SR920SW AG6 L921 605 V370 V371 SR921 Akaline Button Cell Battery Watch Battery
Бързи свойства

Батерија тип : AG6 Батеријата SR920 SW SR69 SG6 LR69 171 920 371 605 1.5 V Алкална Копчето Батерии Монета Ќелија за да се ВидиБренд : PKCELLМодел : 1.5 V AG6 Алкална Копчето БатеријатаКапацитет : 32m AhНапон : 1.5 VГолемина : 9.4 mm*2.1 mmХемија : Алкална Копчето БатеријатаРок на траење : 2yearsПримена : Ласерски Совети, Часовници, рачни Часовници, Калкулатори, Компјутери, Камери, Дигитални Камери, pda уредите, Далечински Контроли, Camcorders, Електронски Игри, Електронски Инструменти,MP3 Плеери, Дигитални Глас Рекордери, Играчки, Гликоза во Крвта, Холестерол Тестирање Метри, и други електронски производи.Може, исто така, како што знаеме, како што се : 371 A, CX921, 371, 371 B, D371, V371, GP371, SP371, 371 L, 370, D370, GP71, 171, 605, LR920, LR920 W, SR920, SR920 SW, TR920 SW, SR921, S921 E, SR69, CX69, S21, S18, 1171 SO, 1188 SO, SBНА, SBAW, 28031Пакет се вклучени : 100pcs AG6 Батеријата

BGN 17.00 23.34
jiaxinda HOT NEW NI-MH 2 / 3AA 800MAH 1.2 V AA nimh 800mah батерия 1.2 V бръснач инструмент лента за заваряване плоча
Бързи свойства

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

BGN 40.00 41.60
I 4*aa3000 серия 850mah AA 1.2 V акумулаторна батерия +I-802 AA/AAA зарядно устройство EU Charger
Бързи свойства

BTY 4*AA3000 серија 850mah АА 1.2 V Батерија +BTY802 АА / AAA Батерија Полнач ЕУ ПолначКарактеристикиВисоки перформанси батерија полнач на АА / AAA NiМз / NiCd батеријатаМоже да се наплатат 4 батерии во исто времеСо 8 слотови 4 во средината на ААА батерии Други 4 АА батерииУдобен операција без меморија ефектСо LED индикаторот покажува статусот на полнење (Држачи за 56 часа)Едноставен за користење, само приклучете, и ќе работиВлез : 100240 V AC, 5060 HZИзлез : 2.4 VАА 200m A x 2 АА 200m A x 4ААА 200m A x 2 AAA x 4 200m AБоја : сребренаГолемина : 98mm x 68mm x 30ммбатерија : Општи Спецификации Бренд BTY Батерија Тип АА батерија NiМЗ батерија информации за батеријата Напон 1.2 V Количество на Батеријата 1 Капацитетот на Батеријата АА : 850m Ah Надополнување Циклус 1100 пати Компатибилност играчка автомобили, часовници, MP3 / CDплеери и дигитални камери Карактеристики Направени на животната срединапријателски материјал.Може да се полнат до 1100 пати.Без мемориска ефект.Пакет Содржина1 x Батерија Полнач (ЕУ)4 x 1.2 V АА 3000 серија 850mah АА Батерија NiМЗ БатеријатаУслови : Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за размена на стоки...

BGN 17.00 19.01
100шт/20card PKCELL 3V Батерия CR2032 литиева бутон на батерия BR2032 DL2032 CR 2032 Button Coin Cell Watch Batteries
Бързи свойства

Батерија Тип : Батеријата CR2032 3 V Литиум Копчето Батеријата SBT15 BR2032 Монета ЌелијаБренд : PKCELLХемија : Li Mn O2 БатеријатаНоминалниот напон : 3 VКритичниот напон : 2.0 VНормалните Капацитет : 220m AhСтандард на струјата : 0.4 m AhПостојана струја : 3m A (максимум)Пулсот на струјата : 30m A (максимум)Максимална димензија : 20.0 x 3.2 mmТемпература : 40 до +60 целзиусови степениГолемина : 2cm x 2cm 0.79 инчен x 0.79 инченИсто така, може да биде познат како : BR2032, CR2332, BR2332, DL2032, SBT15, до 2032, EA2032 C, ECR2032, L14, L2032, LF1 / 2 V CR2032 CR до 2032Примена : Види, Часовник, Калкулатор, Рефлектори, Ласерски Пенкала, Далечински контроли, Играчки, Потрошувачки Електронски производи...Пакет се Вклучени : 100 Pcs CR2032 Мобилен Копчето Батеријата​

BGN 31.00 40.99
10шт преносим прозрачен 8*AAA притежателя калъф за носене на батерията AAA батерия кутия за съхранение на съда с кука титуляр за 8x AAA батерии
Бързи свойства

Карактеристики : Користењето на увезената полипропилен суровини, високо ниво на транспарентност, чиста боја Мувла висока прецизност, цврсто затворена, цврсто поврзан Материјал доволно, дебела кутија...

BGN 20.00 27.90
литиево-полимерна батерия 3.7 V 4090125 tablet battery 5500 mah всяка универсална акумулаторна за таблети 8 инча 9 10 инча
Бързи свойства

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања...

BGN 16.00 22.19
5 бр. / лот a1445 батерия за ipad mini 1 за iPadmini1 ремонт, подмяна на част от вградена батерия 4440 ма A1432 A1454 a1455 batteria
Бързи свойства

5pcs / многу A1445 батеријата за ipad mini 1 за i Padmini1 поправка на дел замена изградиво батеријата 4440m Ah A1432 A1454 A1455 batteria Клетка : Литиум Јонска A1445 батеријата за ipad мини за i Padmini1 поправка на дел Напон : 3.72 V Капацитет : 4440m Ah1.100% гаранција и оригинална батерија2.ние ги тестираме еден по еден пред превозот3...

BGN 133.31
302323 3.7 V 130mAh Акумулаторна литиево-полимерна литиево-йонна батерия за Bluetooth слушалки smart watch разбъркване series mp3 mp4 AHB302323
Бързи свойства

Одговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

BGN 12.78
DSTE Li-ion LI-90B Battery + 1.5 A Dual USB зарядно устройство за Olympus Tough TG-1 iHS TG-2 TG-3 TG-5
Бързи свойства

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд Нова Батерија LI90 B1x DSTE Бренд Двојна батерија полнач1x НИ Полнач1x полнач за во АвтомобилБатеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 4.2 V(Макс);DC 3.6 V(Значи)Капацитет : 7.4 Wh / 2000 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC 100v240v 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC 1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / 8.4Излезна Струја4.2 v / 4.35 v L 500m A x 1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 / 8.7 v L 1000m A x 1 500m A x2 H 1500m A x 1 800m A x 2USB Излез : 5v2100m AПолначот Карактеристики : 1...

BGN 43.18
Dste Li-ion PS-BLM5 Battery + 1.5 A Dual Charger за Olympus C-8080 C-7070 C-5060 E1 E500 E330 E3 Smart Digital Camera
Бързи свойства

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд Нова Батерија PSBLM51x DSTE Бренд Двојна батерија полнач1x НИ Полнач1x полнач за во АвтомобилБатеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 8.4 V(Макс);DC 7.2 V(Значи)Капацитет : 18.5 Wh / 2500 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC 100v240v 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC 1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / 8.4Излезна Струја4.2 v / 4.35 v L 500m A x 1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 / 8.7 v L 1000m A x 1 500m A x2 H 1500m A x 1 800m A x 2USB Излез : 5v2100m AПолначот Карактеристики : 1...

BGN 51.18
10 бр./лот нов автентичен MasterFire UR18650w2 3.6 V 3.7 V литиево-йонна батерия 1500mAh 18650 батерия SANYO
Бързи свойства

Опис* Бренд Име : Master Fire* Дел Не : UR18650w2 Cell Тип : Liion Капацитетот на батеријата : 1500m Ah Номинален Напон : 3.7 V Боја : Портокалова Димензии : 18.20 mm x 65.10 mm Тежина : 48.0 g

BGN 91.00 95.98