.

Цветя серия мозайка обикновен памучен плат хвърли кърпа пакетче шевна кърпа за направи си САМ дамска чанта, възглавница играчка 7 бр. Кафяв цвят набор от
Бързи свойства

Ткиво на крпеница,цветни печатење на ткаенина,quilting ткаенина,памук ткаенини масти квартал пакет,текстилни ткаенини,tilda памучна ткаенина,ткаенина за шиење,Zakka,ткиво да се шие,tecido,занает материјал,telasДобредојдовте на Alice во продавница за Слободни шопинг со себесиSYUNSS БРЕНД+ ВИСОК КВАЛИТЕТ+ DIY ДОДАТОК Памук ТкаениниИме на производ : c otton ткаенинаМатеријал : обична памучнаДизајн : 7 бои, како на сликата прикажаниГолемина : 50cm*50cm / 148*50 CM (намалување од рака, грешка од ±2 cm)Пакет Содржина : КАКО вашиот изберетеУпотреба : совршен за крпеница, торба,троседот,земјата декорација,Постелнина , бебе облека и многу други шиење занаети, нормално DIY проекти.Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : 1.Може да се купи метри ,pls контактирајте со нас.Pls тие информации се ткаенина може да изгледа малку поинаква од камерата 2.Сечење е од страна, не од страна на машина,па ±2 CM е дозволено.Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chomatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Благодарение На Превозот Услови : 1...

BGN 7.00 8.00
Нов дизайн на Африканска френска лейси плат високо качество на Нигерия чиста френска дантела 2017 с камъни и мъниста за жени K-L10612
Бързи свойства

.9254245773833000 ТОПЛА ПРОДАЖБА дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворДобредојдовте на нашиот магазинУживајте во вашата шопинг моментQ&AП 1 : Што е вашиот превозот начин?Ние обезбедуваме бесплатен превозот и три начини на транспорт во вкупниот број...

BGN 129.00 177.38
David accessories 7/822мм Gold dot highquality printed polyester ribbon 10yds, направи си САМ ръчно изработени material, wedding gift wrap, 10Y44833
Бързи свойства

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн ....

BGN 4.53
50шт 14x17mm 17x22mm формата на лед високо качество акрил шият кристали с две дупки, diy / аксесоари за дрехи
Бързи свойства

(Висок квалитет Acryl, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цена на изведба)Acryl да се шие на rhinestones со две дупкиМатеријал : Acryl Големина : 14x17mm 17x22mm 50pcs / пакетУпотреба : прибор за облека, чевли, кеси, накит, свадба додатоци итн.Answer : ___________________________ Note : Почитувани купувачи...

BGN 3.00 4.05
OOOT BAORJCT 176068 25 мм 10 ярда плътен цвят лента термотрансферная печат рипсено сватбени аксесоари направи си САМ ръчно изработени материал
Бързи свойства

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од $ 5 , јас ќе ви даде бесплатен превозот...

BGN 5.00 5.60
David accessories 1(25 mm) цветя висококачествена печатна полиестерна лента 10yds, направи си САМ ръчно изработени materials, 10Y55996
Бързи свойства

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн ....

BGN 4.13
83*57 мм Дейвид аксесоари блясък леопард короната на косата Лука направи си сам украса занаяти 10 бр, направи си САМ ръчно изработени материали, 10Y55286
Бързи свойства

Се препорачува : метарЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн ....

BGN 2.96
2017 нов ретро карикатура на бутона 2-дупки Flatback Бухал дизайн смесване на цветове дървени бутона 30 бр. / опаковане. Направи си САМ Занаятите Supplies
Бързи свойства

2017 Нови Ретро цртан филм копчиња 2дупки Flatback Був дизајн Боја мешање Дрво Копчето 30 PCS / Пакет DIY Занает Материјали

BGN 3.18
Син сапфир цвят кристал 1440 бр./лот 2-6 мм размери кръгли Кристални необичаен камък остър заден стъклен камък за избор на бижута
Бързи свойства

Опис : Материјал : кристално стаклоДимензии : 1.56mmmmбоја : Сафир бојаколичина : 1440pcs / многуназад : folied точка назадтехника : лепак напримена : Фенси камен се широко применети во декорација на мобилен случај,фустани,украси за облекаНашите купувачот заштита само ја заштитува методи за плаќање на aliexpress како што е подолу.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да contacr нас.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање.Ако сакате да се направи каква било промена ,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо, или ние ќе ви ја испратиме стоката на адресата која ја остави на редоследот на информации само...

BGN 12.00
David accessories 1(25 mm) flower highquality printed polyester ribbon 10yds, направи си САМ ръчно изработени materials, wedding gift wrap, 10Y55987
Бързи свойства

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн ....

BGN 4.13
Нова набивная бельо памучен плат за антични шевни САМ за шиене, разтегателен покривки за маси, мебели за дома покриване на текстилен материал полуметр
Бързи свойства

QUANFANF 2017 Нови Печатени Памук, Лен Ткаенини За Комбинација Quilting DIY Шиење Софа, Маса Крпа Мебел Покритие Ткиво Материјал Половина метарСите ткаенини и филц се скрати со рака .Постои суровини работ, а можеби и големината имаат 12cm отстапување.Таму е боја на разликата помеѓу сликата и вистински ткаенини .Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.Техника : ТкаениМодел : ПечатениСтил : ОбичнаМатеријал : Памук, Лен ТкаениниСтил : дрво СеријаФункција : Дише & ЕкоПријателскиПредиво : 32 еГустина : 133*72Плетени Тип : НикојВелур Ткаенина Тип : НикојТип На Производ : Други ТкаениниNonwoven Техника : НикојМатеријал : Памук, ЛенДизајн : Како Се Покаже СликаТкаенина Ширина : 150 смГолемина на единица : 50cmx150cmЕдиница Тежина : 190gУпотреба : Софа, Маса Крпа Мебел Покритие Ткиво Завеса Торба Перница ТкаенинаТип : Памук, Лен ТкаениниУпотреба : Quilting Шиење Patchowrk DIY МатеријалВе МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за чувствува ткаенинаВе МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за чипка лентазапочнетекрајот

BGN 9.00 12.78
6 бр./лот 25 мм пъстри цветя декоративна бутон червен жълт син зелен черен бял AB кристал Кристал кристал метална бутон sewon
Бързи свойства

кристал : кристално стакломал круг од розета е јасно бела бојабаза : во сребрена бојаголемина : 25mmгрб : со 1 круг да се шие на

BGN 13.00 13.74
1.5 38mm David accessories bird висококачествена печатна полиестерна лента 10yds, направи си САМ ръчно изработени materials, сватбен подарък, 10Y55174
Бързи свойства

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн ....

BGN 5.90
Африканска лейси плат с пайети френска нигерийская лейси плат с пайети за сватбена рокля висококачествено бяло тюлевое дантела К-L8991
Бързи свойства

.9254245773833000 ТОПЛА ПРОДАЖБА дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворДобредојдовте на нашиот магазинУживајте во вашата шопинг моментQ&AП 1 : Што е вашиот превозот начин?Ние обезбедуваме бесплатен превозот и три начини на транспорт во вкупниот број...

BGN 124.00 169.38
2018 последната Бяла Африканска френска лейси плат с високо качество Африка тюл лейси плат с пайети за сватба YJ10793
Бързи свойства

Известување Почитувани Купувачи, ви Благодариме на сите за давање нашата продавница целосна поддршка во 2017...

BGN 89.00 151.50
Африканска лейси плат пъстра Африканска гипюровая лейси плат с пайети с висококачествена френска лейси лъскава тъкан KL10772
Бързи свойства

.9254245773833000 ТОПЛА ПРОДАЖБА дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворДобредојдовте на нашиот магазинУживајте во вашата шопинг моментQ&AП 1 : Што е вашиот превозот начин?Ние обезбедуваме бесплатен превозот и три начини на транспорт во вкупниот број...

BGN 139.00 185.38
Френски пайети лейси тъкан многоцветен 2017 последната африканска мрежест тюл лейси плат 5Y нигерийски гипюр лейси плат с високо качество 900
Бързи свойства

.9254245773833000 ТОПЛА ПРОДАЖБА дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворДобредојдовте на нашиот магазинУживајте во вашата шопинг момент

BGN 118.00 161.38
YANRUO 2058HF Light Peach AB Flatback Crystal Hot Fix сив основен поялник за кристали сватбена украса блясък
Бързи свойства

YANRUO 2058 HF Светлина Праска AB Flatback Кристал Hot Fix Сива База Лемење Железо За Rhinestones Свадба Декорација СјајБоја:Светлина Праска ABГолемини : S S16(3.84.0)mm SS20(4.64.8)mmКоличина : 1440pcsОблик : Flatback Rhinestones Сива ЛепакСе Користи Како : Облека, Чевли Кеси Свадба ОблечиКартичкаПакетБод на искра со одлична Rhinestones да се шие на кристали! Не вашите чанти, облека, марами и лични додатоци заслужуваат малку bling? Користете ја вашата имагинација да се создаде сложени модели од неверојатен спектар на претрупан кристал бои, мултидимензионална ефекти и прекрасен форми, вклучувајќи rivoli, круг, се зголеми montees, и повеќе!Политика На Враќањеако не сте задоволни со производот,може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати,превозот и ракувањето со полнење не се враќа сите врати ставки,мора да биде во добра состојба.тие мора да бидат под resalable состојба.Мажите го направија дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.Повратни информации : 1.Ве молиме да оставите добар фидбек за секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам да добивам нашите привилегија.2.Ние се грижиме за нашите вредни клиенти,и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.3.Ако не сте ги задоволи со стоката,ве молиме падна слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите ај спор на alibaba.Негативни повратни информации не се реши нешто.Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство .Плаќање : *Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.* ние го прифаќаме различни плаќања од страна на T / T, Western union, Paypal и други како што е подолу .Превозот : * Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Aliexpress Стандард Превозот, повеќе од 5kg ќе испрати EMS / UPS / DHL.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети, Обично можете да изберете aliexpress стандард shiping или aliexpress премија ...

BGN 16.00 20.14