.

Нова кръгла форма 3D Силикон торта мухъл печене сладкарски инструменти незалепваща силиконова форма за торта cupcake украса инструменти шоколад мухъл
Бързи свойства

Нов Круг форма 3 D Силикони Торта Калап за Печење Тесто Tools Нестап Силиконски Калапи Торта Cupcake Украсување Алатки Чоколадо мувла Бисер Мушка Синџир 3 D Силиконски Калап Чоколадни Бонбони Шеќер Занает Мувла Торта Алатка Фондан Силиконски Калапи За Торта Декорирање CozinhaМувла име : Нови DIY Торта Декорирање Алатки Pteris Форма Силикони Чоколадо Мувла Торта Калапи Кујна Bakeware Чоколадо Алатки Тесто AccessorieОпис : * Мувла Големина : Како на сликата* Силиконски Калапи Боја : по случаен избор* Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски* 100% сосема нов и во добра состојба* Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож* Лесен за употреба и чиста.* Лесно да се добие, мирис и вкус далеку* Обновливи, нестапПакетот вклучува : 1pc Круг во Облик на Чоколадо МувлаНапомена : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.Белешки ви Благодариме за вашиот покровителство и поддршка...

BGN 5.00 5.74
Най-високо качество неръждаема стомана, шоколад и мляко и мед и масло смесица от печка нагреваемая купа с дръжка за печене на сладкарски изделия кухненски инструме
Бързи свойства

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет Направени од храна одделение од нерѓосувачки, многу здрава...

BGN 13.00 18.26
7 бр неръждаема стомана руски Лале обледеняване на тръбите дюзи торта де крем съвети, направи си САМ торта инструмент форма за печене Комплект розови цветя
Бързи свойства

7 компјутери Нерѓосувачки Челик руската Лале Шлаг Цевки Млазници Декорација Торта Крем Совети DIY Торта Алатка Bakeware Поставите Трендафил Цвеќе Опис 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјал : не ' Рѓосувачки челик...

BGN 6.00 7.04
силиконова форма Nordic керамични 3D ВАЗа украшение цвете декорация на дома циментови саксии, форми
Бързи свойства

добредојдеКарактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и clea* Погоден за сапун мувла / торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла* Температура : 40 F на +446 F (40c на +230c)* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

BGN 64.00 75.18
1 бр./лот 2017 нов дизайн Bigger Love Heart Cookie Stamper 15.2*8.2*3 вижте кухненски шаблони помадное бисквити пресоване, инструменти за печене
Бързи свойства

1 PC / Многу 2017 Најнов Дизајн Поголема Љубов Срцето Cookie Stamper 15.2*8.2*3 cm Кујна Stencils Фондан Cookie Притискање на Печење АлаткиПочитувани Клиенти,Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па1...

BGN 4.00 7.46
C028 soap мухъл / ръчно изработени сапун мухъл/silicone мухъл / soap die/silica gel soap die butterfly
Бързи свойства

Опис на Силиконски калапи Боја : Случајни Направени во Кина машина за миење Садови безбедно,Лесен за користење и брзо да се исчисти Заврши Сапун Големина 8.7*7*3.5 CMCM Заврши Сапун тежина : околу 90gНие брод на сите стоки во рамките 72hours по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).ЗемјаДојде времеПревозот МетодПревозот Надоместсветот2045 денаМеѓународниот Воздушен MailБесплатен Превозот во светотНие брод од страна на Меѓународниот Воздушен mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 25 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 45 дена да пристигнат...

BGN 7.60
C126 думата удовлетворенный ръчно изработени сапун мухъл
Бързи свойства

Опис на Силиконски калапи Боја : Случајни Направени во Кина машина за миење Садови безбедно,Лесен за користење и брзо да се исчисти Заврши Сапун тежина : околу 100gПревозотНие брод на сите стоки во рамките 72hours по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).ГОЛЕМИНА 9.7*6.3*3.5 CMЗемјаДојде времеПревозот МетодПревозот Надоместсветот2045 денаМеѓународниот Воздушен MailБесплатен Превозот во светотНие брод од страна на Меѓународниот Воздушен mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 25 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 45 дена да пристигнат...

BGN 7.20
C111 Зодиак Риба (ръчно изработени сапуни, сапун мухъл силиконова мухъл Плесен)
Бързи свойства

Опис на Силиконски калапи Боја : Случајни Направени во Кина машина за миење Садови безбедно,Лесен за користење и брзо да се исчисти Заврши Сапун тежина : околу 100g 85x65x25mmПревозотНие брод на сите стоки во рамките 72hours по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).ЗемјаДојде времеПревозот МетодПревозот Надоместсветот2045 денаМеѓународниот Воздушен MailБесплатен Превозот во светотНие брод од страна на Меѓународниот Воздушен mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 25 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 45 дена да пристигнат...

BGN 11.23
20 Кухина Германия Силиконови Мадлин Бисквити Мухъл Черупки Торта Пан Бисквитки Мухъл Машина За Печене На Инструменти M1601
Бързи свойства

1.Материјал : Силикон 2.Големина на : 30*20*0.7 cm Една Школка Големина 4.6 × 3.2 3 cm.Тежина : 145g / еез 4 Tempeture : 30 +230 Целзиусови Степени 5.Одлична за правење колачиња,торти,пусти ,колачи и за доаѓање на возраст церемонијата Свадба Фаворизира 6.Долготрајна издржливост,Лесен за употреба и чистење за украсување sweety готвење 7.Пакување : безбедно Спакувани во балон OPP вреќа Напомена : не седат или да се впие во вода...

BGN 12.00 13.01
L089 малък кръг цвете от дантела фондан дантела торта форми на мухъл за кухня печене де инструмент форма за печене на торта инструмент
Бързи свойства

Опис : * Мувла Големина : како се покаже во слика * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор* Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски* 100% сосема нов и во добра состојба* Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож* Лесен за употреба и чиста.* Лесно да се добие, мирис и вкус далеку* Обновливи, нестап* packgae внатрешноста : 1pcПревозот : Ние брод на сите стоки во рок од 13 дена по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).ЗемјаДојде времеПревозот МетодПревозот Надоместсветот15 45daysМеѓународниот Воздушен MailБесплатен Превозот во светотНие брод од страна на Меѓународниот Воздушен mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во 24 недела s, но ако се сретне со превозот на шпицот на сезоната тоа можеби и се одложи...

BGN 4.00 4.30
Нов прием на Foodgrade Fondant Silicone Мухъл 3D Small Roses формата на сърце Molds of for Silicone Paste Americana Color Green
Бързи свойства

Опис на Материјал : Силикон 3 D Мувла Боја : Зелена Тежина : 12g Мувла Големина : dia4.5*1cm Оценка на температура : 40 centigrade на+210 centigrade Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење.Тоа е Мека и лесна за употреба .

BGN 6.00 7.98
C113 Зодиак обувки (ръчно изработени сапуни, сапун мухъл силиконова мухъл Плесен)
Бързи свойства

Опис на Силиконски калапи Боја : Случајни Направени во Кина машина за миење Садови безбедно,Лесен за користење и брзо да се исчисти Заврши Сапун тежина : околу 100g 85x65x25mmПревозотНие брод на сите стоки во рамките 72hours по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).ЗемјаДојде времеПревозот МетодПревозот Надоместсветот2045 денаМеѓународниот Воздушен MailБесплатен Превозот во светотНие брод од страна на Меѓународниот Воздушен mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 25 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 45 дена да пристигнат...

BGN 11.23
3 бр./компл. Коледна кокосова палма за подарък инструмент фондан подарък инструменти бисквити Бисквити ножове подарък декорация на мухъл 04033
Бързи свойства

DIY 3pcs / set печење алатки кокос палм спрингс втиснување умира шеќер торта мувла бисквит сечење 04033тип : торта алаткиТорта алатки тип : мувлаФункција : ЕкопријателскиЕкориснички : даMetarial : пластикаБоја : автоматски

BGN 3.44
Лебед фондан Силиконова форма на 3D Moldes De Silicona за украса на тортата дъвка паста силиций мухъл печене на Торта де инструменти
Бързи свойства

Swan Фондан Силиконски Калап 3 D Торта Декорирање Алатки Moldes Де Silicona За Торта Декорација Силиконски Калап Големина на : 7*5*1.5 cm Материјал : 100% foodgrade силикони Мека,Флексибилни и Издржливи

BGN 5.00 6.38
Хранително-вкусовата материал силиций сапун мухъл торта декорация на мухъл торта мухъл ръчно изработени сапуни мухъл ангел и пеперуда не: SO116
Бързи свойства

Сапун Големина : 7.7 cm*6.4 cm*2.5 cm Сапун Тежина : Околу 100 GКарактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и чистење* Погоден за торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла / сапун мувла* Температура : 40 F на +446 F (40c на +230c)* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере.Големината или да Одговара на Прашања големини се илустрирани со конкретни мерења Во детални спецификации ...

BGN 12.00 14.40
C107 Зодиак Скорпион (ръчно изработени сапуни, сапун мухъл силиконова мухъл Плесен)
Бързи свойства

Опис на Силиконски калапи Боја : Случајни Направени во Кина машина за миење Садови безбедно,Лесен за користење и брзо да се исчисти Заврши Сапун тежина : околу 100g 85x65x25mmПревозотНие брод на сите стоки во рамките 72hours по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).ЗемјаДојде времеПревозот МетодПревозот Надоместсветот2045 денаМеѓународниот Воздушен MailБесплатен Превозот во светотНие брод од страна на Меѓународниот Воздушен mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 25 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 45 дена да пристигнат...

BGN 9.95
Цвете Фейри сапун мухъл Силиконова форма за сапуни ръчно изработени сапун мухъл смола форми на брой: si345 аромат каменни форми
Бързи свойства

сапун големина за : 8см*5.7 cm*2.9 cmсапун тежина за : 100 GКарактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и чистење* Погоден за торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла / сапун мувла* Температура : 40 F на +446 F (40c на +230c)* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере.Големината или да Одговара на Прашања големини се илустрирани со конкретни мерења Во детални спецификации ...

BGN 12.00 14.38
C125 C126 късмет форма за ръчно изработени сапуни
Бързи свойства

Опис на Силиконски калапи Боја : Случајни Направени во Кина машина за миење Садови безбедно,Лесен за користење и брзо да се исчисти Заврши Сапун тежина : околу 100gПревозотНие брод на сите стоки во рамките 72hours по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).ЗемјаДојде времеПревозот МетодПревозот Надоместсветот2045 денаМеѓународниот Воздушен MailБесплатен Превозот во светотНие брод од страна на Меѓународниот Воздушен mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 25 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 45 дена да пристигнат...

BGN 14.43
Ретро стилът на европейския хляб на върха клип бисквити, торта Тонг храна клип кухненски щипки за барбекю клип салата, хляб начин на приготвяне на храна ядене обслу
Бързи свойства

Гроздобер Цинк Легура Леб Совет Клип Бисквит Торта Тонг Храна Клип Печење АлаткаРетро Европската Леб Совет Клип Бисквит Торта Маша Храна Клип Печење АлаткаСпецификации : Големина на : Совет главата за 22.523cm / 8.86"9.06"Ширина 4.55cm / 1.77"1.97"Материјал : Цинк легураКарактеристики : Aristocrat стил ретро леб клипAnswer : ___________________________ Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики...

BGN 6.00 6.51