.

10 бр./лот PN8136 8136 DIP7 нов и оригинален
Бързи свойства

10pcs / многу PN8136 DIP7 Нови и Оригинални

BGN 4.64
D1 мини OLED Shield V2. 0. 0 0.66 inch 64X48 IIC I2C two button development board
Бързи свойства

Д1 мини OLED Shield V2.0.0 0.66" инчен 64 X48 ЖИТО I2 C две копчето за Она што е ново за V2.0.0 Додадете две индивидуализира Копчето Превозот List 1.OLED Shield x 1pcs 2.Pin x 2 парчиња

BGN 7.20
50шт 10a10 1000V 10A выпрямительные диоди
Бързи свойства

Добредојдовте на нашата Продавница

BGN 4.00 4.42
10шт 1.8-инчов TFT LCD модул LCD екран SPI сериен 51 водача 4 IO на водача е TFT с разделителна способност 128*160 TFT интерфейс, 1.8 инча
Бързи свойства

SPI сериски, помалку I / O портот требаКонтролор : ST7735 Spcb адаптер за lcdеден приклучок за sd картичкаможе да се driverd од 8051 / AVR / СЛИК / ARM / STM32 ..Резолуција : QVGA 128*160 ТочкиПакет Се Вклучени : 10 X 1.8" инчен TFT LCD Дисплеј модул ST7735 S 128x160 51 / AVR / STM32 / АРМ 8 / 16 малку​

BGN 61.00 64.26
100шт керамични резонатори ZTT16. 0MX 16MHZ 16.000 MHZ 3P Taozhen
Бързи свойства

100 PCS Керамички Resonators ZTT16.0 MX 16 MHZ 16.000 MHZ 3 P Taozhen​

BGN 7.00 7.60
Нов Ден безплатна доставка / AM26LS31C AM26LS31CDR кръпка SOP16 има петно
Бързи свойства

За шопинг ( ве Молиме прочитајте ги следниве инструкции во детали пред да го купат ) Префикс = o ns = "urn : шемиmicrosoftcom : office : канцеларија"Работно време од понеделник до недела 09 : 3023 : 30 Само една пратка не е доставена на празнициГлавен бренд нови оригинални производи IC Компонента, Onestop еден оператор Има широк спектар на модели, како и голем број на акции не се подигнати...

BGN 21.00 24.00
Безплатна доставка M27C512 M27C512-10F1L
Бързи свойства

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

BGN 24.00 25.41
100шт AOD412 D412 TO-252 SMD
Бързи свойства

Добредојдовте во мојата продавница посакуваме да имате пријатен шопинг.Треба само 5 чекори, MAYSIN продавница ќе се обезбедисо еденстоп шопинг услуга.

BGN 23.20
Безплатна доставка FM24W256 FM24W256-G
Бързи свойства

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

BGN 24.00 25.41
5 бр./лот 2SC2625 C2625 10A 450V TO-3P импулсно захранване чип
Бързи свойства

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 5 PCS / МНОГУ 2 SC2625 C2625 10 A 450 V ДА3 P Префрлување напојување чипДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

BGN 4.48
2017 PS4 Pro&PS4 Slim Console 2 in 1 Mini Travel вертикална поставка лесна устойчива легло основа за монтиране на зарядно устройство държач база поддръжка
Бързи свойства

Опис : Мали ,удобен, практичен, 2 во 1 ,може да се користи за PS4 Тенок и PS4 Про Лесно да ги користат Популарните помеѓу играчите

BGN 13.00 13.58
Power Blade 2 60 Pins Game Карта За 8 Битов Играч D99
Бързи свойства

Answer : ___________________________ NOTE : Ве молиме контактирајте со нас, прво ако ви треба играта листа или друга игра коли...

BGN 7.00 7.36
250W 15V 16.7 a мониторинг на промишлен източник на захранване 250 W 15 волта 16.7 усилвател мониторинг на промишленото трансформатор
Бързи свойства

250 W 15 V 16.7 мониторинг индустриско напојување 250 вати 15 volt 16.7 amp следење на индустриски трансформатор.Карактеристики : Пакет : 1 x Адаптер за Напојување1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 62.00 65.58
Аксесоари NS NX, преносими зарядно устройство ще захранване на стойка конзола Lullaby станция с докинг станция Type-C и USB кабел за зареждане на Nintendo Switch
Бързи свойства

Nintendo Вклучите Полначот Стојат Конзола Лулка, Станица за Полнење со ТипC Клупа за Nintendo Вклучите Полначот, вклучувајќи и една USB КабелСпецијален дизајн за Nintendo Switch конзола...

BGN 15.68
201W 15V 13A мониторинг на промишлен източник на енергия 195 W 15 волта 13 усилвател мониторинг на промишленото трансформатор
Бързи свойства

201 W 15 V 13 A следење на индустриско напојување 195 вати 15 volt 13 amp следење на индустриски трансформатор.Карактеристики : Пакет : 1 x Адаптер за Напојување1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 79.00 83.18
Безплатна доставка X28HC64 X28HC64P-15
Бързи свойства

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

BGN 27.00 28.61