.

Безплатна доставка TB62706 TB62706BF
Бързи свойства

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

BGN 17.00 17.41
90*90 N14E-GS-A1 Gk106-240-A1 GK106-400-A1 GK106-875-A1 N14e-GE-B-A1 Gk106-875-A1 шаблон шаблон
Бързи свойства

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

BGN 11.68
модул iBeacon Bluetooth 4.0 МОЖНО подкрепа сензор за позициониране близкия поле безжична придобиване на
Бързи свойства

i Beacon Модул Bluetooth 4.0 РАНЛИВИТЕ Поддршка во Близина на областа за Позиционирање Безжичен Сензор за Стекнување наОпис : Овој модул е за apple i OS 7.0 или андроид 4.3+,bluetooth 4.0+BT Верзија : Bluetooth Спецификацијата V4.0 РАНЛИВИТЕИспраќање и примање не бајти граница.Работна фреквенција : 2.4 GHz бенд ISMМодулација метод : GFSK(Gaussian Frequency Shift Внесување)RF Моќ : 23dbm, 6dbm, 0dbm, 6dbm, може да го менува преку НАКомандата НА+POWE.Брзина : Асинхрони : 6 K БајтиСинхрони : 6 K БајтиБезбедност : Автентикација и енкрипцијаУслуга : Централна и Периферна UUID FFE0,FFE1Моќност : +3.3 VDC 50m AГолем дострел : Отворен простор во кој има 30 МетриМоќност : Во режим на спиење 400u A~1.5 мр, Активниот режим 8.5 мр.Работна температура : 5 ~ +65 CentigradeГолемина : 24.8 mm x 24.8 mm, дебелина 7.5 mmБатерија тип : CR2032(ЗАБЕЛЕШКА : батеријата не се вклучени)

BGN 8.00 9.79
50 БР./ЛОТ IRL1404 CEP14G04 VNP35N07 IRFB7430 TO220 TO-220
Бързи свойства

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава)...

BGN 62.00 65.60
80*80 GL82Q150 SR2C6 GL82B150 SR2C7 GL82H170 SR2C8 GL82Z170 SR2C9 шаблон шаблон
Бързи свойства

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

BGN 12.61
Безплатна доставка STK621 STK621-521
Бързи свойства

Опис На Производот

BGN 21.00 22.21
Космическа космическа глава 16 битова игрална карта MD за 16 битова конзола за игри Sega MegaDrive Genesis
Бързи свойства

16 Малку Сега Игра Картичка Пад На Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

BGN 7.00 9.60
Безплатна доставка TS922 TS922AID
Бързи свойства

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

BGN 24.00 25.41
Безплатна доставка 2DI50M-050, можете директно да си купите или да се свържете с продавача.
Бързи свойства

Модел : 2 DI50 M050 На број на серија, број : нова главните параметри : 2 единица 50 A500 V Член ID : cn112964243 Апликација : AC Мотор контрола,автоматиката,Серво Contol, UPSот, Заварување напојување,Кочница,Конвертори,DC хеликоптери, Индукција греење, СТРУЈА на DC конвертори,КООРДИНАТОР, Роботиката...Шенжен Hongyer електронски компоненти Продажбата Co., Ltd.Добредојдовте на нашата веб страница, ви благодариме за изборот наНашите производи и услуги, и со нетрпение очекуваме да вашата соработка!Ние сме професионални дилер, во Кина, ние имаме повеќе од десет години искуство, купувачи пред купување на нашите производи, ве молиме внимателно да ги прочитате следниве : ВАЖНО : Со цел да се избегне борба...

BGN 44.80
21,5-инчов и 4-проводна резистивная тъчпад 16: 9 + USB порт контролер карти +CD-стаен работа с 21,5-инчов LCD панел
Бързи свойства

Кога сакате да купите екран на допир панел од нас , Ќе имаат подобар контакт со нас и да ги споделите со нас број на модел на вашиот LCD панел ...

BGN 67.20
G86-921-A2 G86-825-A2 QD-FX-350M-N-A3 QD-FX-350MT-N-A3 шаблон шаблон
Бързи свойства

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

BGN 2.08
10,1-инчов 4-проводна 16: 9 резистивная тъчпад + USB порт контролер карти +CD-стаен работа с 10.1-инчов LCD панел
Бързи свойства

Кога сакате да купите екран на допир панел од нас , Ќе имаат подобар контакт со нас и да ги споделите со нас број на модел на вашиот LCD панел ...

BGN 41.58
10шт RJH60F5DPQ RJH60F5 N Channel IGBT High Speed Power Switching TO-247 80A600V
Бързи свойства

бесплатни shipping10 PCS RJH60 F5 DPQ RJH60 F5 N Канал IGBT Голема Брзина Моќ d247 80 A600 VДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

BGN 24.00
80 * 80 QD-НВМС-110MT-N-A3 QD-НВМС-110M-N-A3 G86-635-A2 G98-605-U2 трафаретный модел
Бързи свойства

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

BGN 3.36
Модул MC33887 MC33887DH HSOP20 оригинален автентичен и нов Безплатна доставка
Бързи свойства

(Интегритет менаџмент прв клиент е нашата цел, бидејќи професионални толку сигурен, ние специјализирани во обезбедување на onestop shop) за новите и постоечките клиенти со еден услуга)

BGN 29.10
18,5-инчов 4-проводна резистивная тъчпад 16: 9 + USB порт контролер карти +CD-стаен работа с 18,5-инчов LCD панел
Бързи свойства

Кога сакате да купите екран на допир панел од нас , Ќе имаат подобар контакт со нас и да ги споделите со нас број на модел на вашиот LCD панел ...

BGN 64.00
2 бр. много подмяна на аналоговия джойстик Thumb Stick за Xbox 360 контролер резервни части
Бързи свойства

ПромоцииДобредојдовте да ја посетите нашата продавница, ве молиме изберете јазик, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! Добредојдовте на најголемиот дел цел, квалитетот е загарантирана, цената има предности!Поврзани ПроизводиПроизвод Слика2 парчиња многу Замена Аналогни Џојстик Палецот се Држиме за Xbox 360 Контролер Поправка ДеловиОвој објект е без Следење Не Само ефективни Па ве Молиме Почекајте трпеливоЗабелешка : боја е испратена во redomОпис На Производот100% сосема нов Висок квалитет Лесен за употреба и добар рака чувство Брз одговор и одличен игра претставата Четирите агли за лемење поени за да се обезбеди држиме за PCB се Врати на вашите контролер врати на својата поранешна слава со оваа замена аналоген стап Компатибилен со Xbоx360 контролор Трети лица производ Забелешка : во најголемиот дел цел да испратите страна на курирската служба DHL за слободни Пакување на Содржина2 парчиња x Џојстик ПлаќањеAli Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките...

BGN 3.20
нов 100шт L9110S L9110 водача на двигателя чип СОП-8 нови оригинални
Бързи свойства

100 PCS L9110 S L9110 Моторни Возачот Чип СОП8 нови оригинални

BGN 23.20