.

M5 Двойни Крайни Шипове 304 Неръждаема Стомана Двойна Бележка Резба Плътна Регулируема Тласкач Родословни Винт Болт Сребърен Тон
Бързи свойства

Објект : Двоен Крајот StudsМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликПакување : Пластична КесаСтандард : GB / T 901Големина : M5

BGN 13.00 13.26
50шт м2*5/6/8/10/12/15 черна пластмаса PC Жена до женския шестигранному нейлоновому противостояние втулка
Бързи свойства

50pcs м2 пластична PC машки женски бела хексадецимален најлон ќорсокакspacerНа овој линк е само sampls врската , доколку ви треба голема количина, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде подобра цена.​

BGN 3.00 3.18
Заклепочная гайка M3 M4 M5 M6 M8 плоска корона paste от неръждаема стомана заклепочная гайка
Бързи свойства

100pcs нерѓосувачки занитвам орев М3 ss304 вметнете Орев колекции од не ' рѓосувачки челик занитвам орев занитвамЗдраво на сите,нашата фабрика главниот произведуваат различни хардверски сврзувачки елементи,на пример : микро завртка,компјутер завртка,машина завртка,само прислушување завртки,само дупчење завртка, хексадецимален орев,прирабница орев,заклучување орев,knurled орев,рамни миење и така натаму.ако не можете да ги најдете во нашата продавница,контакт со мојот skype pennywanli илиразговор со мене онлајн...

BGN 3.00 3.18
Плача разсейва топлината 15 ребра охлаждащо ребро за двигателя 380
Бързи свойства

Име на производ Ладење Перка Одговара за 380 Моторни Вкупната Големина 3.3 x 2.8 2.3 x cm / 1.3" x 1.1" x 0.9"(L*W*H) Перки Број 15 Материјал Алуминиум Сина Боја

BGN 7.00 7.38
Направи си САМ RC хеликоптер 0.8 mm Вал DC Coreless Motor DC 3.7 V 51000RPM 2 елемента
Бързи свойства

Име на производ DC Coreless Моторни Оценет Напон DC 3.7 V Брзина 51000 RPM Големината на Телото7 x 16mm / 0.28" x 0.63"( D * H) Моќ Кабел Должина 5cm / 2" Бунари со Дијаметар од 0.8 mm / 0.031" Окно Должина 7mm / 0.28" Главна Боја Сребрена Тон Материјал Метал

BGN 7.00 7.34
2 елемента AC220V 1-3A 2-проводный златен тон завъртане на дръжката настолна лампа димер ключ
Бързи свойства

Име на производ Dimmer Switch Оценка AC напон 220 V 13А Knob Дијаметар 14mm / 0.55" Вкупната Големина 28 x 23 x 33mm / 1.1" x 0.91" x 1.3"(L*W*T) Кабел Должина 9.5 cm / 3.7" Материјали, Пластични, Метални, Електрични Делови Главната Боја на Тон Злато

BGN 7.00 7.60
DC3-12V 5000 RPM 2 Pin Mini Micro Water Pump Motor RS-360
Бързи свойства

Главната Боја Сребрена на Ѕвонење, Бела Бренд Асиси Земјата на Производство КИНА Вкупна Должина 65mm / 2.6" Модел RS360 SH Материјал Метал, Пластика Номинална Брзина 5000 ВРТЕЖИ во минута Вода Штекер Внатрешен Дијаметар 2mm / 0.08" Оценет DC Напон ОД 312 V Пакет Содржина 1 x Микро Пумпа за Вода Мотор Мотор Големина 28 x 33 mm / 1.1" x 1.3" (D*L) Пумпа Главата Големина 44 x 41 x 28 mm / 1.7" x 1.6" x 1.1" (L*W*H)

BGN 8.00 8.14
Електроинструмент възвратно продължаващия лост дубликат част за лобзика Makita 4300
Бързи свойства

Име на производ Reciprocating Лост Одговара за Makita 4300 Убодни Видов Тркало Пречник од 10мм / 0.4" Вкупната Големина 61 x 16 x 10мм / 2.4" x 0.6" x 0.4"(L*W*T) Материјал Метална Боја Црна

BGN 7.00 7.65
Буталото чук част от електроуредите 22мм ЧЕНГЕ 26мм за hitachi за съхранение 22
Бързи свойства

Име на производ Електрични Чекан Клипот Одговара за Hitachi 22 Инсталирање на Дупки Кол(Приближно) 6mm / 0.24" Внатрешна Големина(Приближно) 1.8 x 1.2 см / 0.7" x 0.5"(L*W) Вкупната Големина(Приближно) 22 x 26mm / 0.9" x 1."(D*H) Материјал Алуминиум Боја На Тон Сребро.

BGN 7.00 7.47
10 бр 15мм х 10мм х 5,9 мм и електрически инструменти карбоновые моторни четки
Бързи свойства

Име на производ Јаглерод Четка Јаглерод Големина на Четката 15 x 10 x 5.9 mm / 19 / 32" x 3 / 8" x 1 / 4" (L * W * H) Должина(Приближно) 3.6 cm / 1.4" Боја Како Слика Шоу

BGN 7.00 7.52
AC220V 1-3A 14 мм завъртане на дръжката диаметър 10 см, 2-тел димер ключ златен тон
Бързи свойства

Име на производ Dimmer Switch Оценка AC напон 220 V 13А Knob Дијаметар 14mm / 0.55" Вкупната Големина 32 x 25 x 31mm / 1.3" x 1" x 1.2"(L*W*T) Кабел Должина од 10cm / 3.9" Материјали, Пластични, Метални, Електрични Делови Главната Боја на Тон Злато, Црна

BGN 7.00 7.42
1бр от неръждаема стомана форми за печене електрическа печка обща здрава завъртане клетка 12 x 18 см
Бързи свойства

Тапанот е изработен од нерѓосувачки гас заварување Вие исто така може да се пече помфрит, кикирики, диња семе...

BGN 21.00 21.68
RC кола играчка 100мм х 6мм от неръждаема стомана, кръгла пръчка 2 елемента
Бързи свойства

Име на производ Круг Род Големина 100 x 6mm / 3.9" x 0.24"(L*D) Материјал од не ' Рѓосувачки Челик Боја на Тон Сребро.

BGN 7.00 7.50
10 бр бял кръг AC 250V 6A 2 пинов SPST ВКЛ ИЗКЛ кулисный ключ
Бързи свойства

Име на производ Рокер се Префрлите на прилагодувања Тип на Врска SPST Позиција НаИсклучување Терминали Број 2 Оценка Напон / ТековниAC 250 V / 125 V 6 A / 10 A Вкупната Големина на(Секој) 23 x 28mm / 0.9" x 1.1"(D*H) Монтирани Големина 21 x 14mm / 0.83" x 0.55"(W*H) Бела Боја Материјал Пластика, Метал

BGN 7.00 7.33
2 елемента 80 мм дълги електрически строгальные остриета резервни части за Makita 1900B
Бързи свойства

Име на производ Електрични Planer Сечилото Одговара за Makita 1900 B Planer Size 8 x 2.8 x 0.2 cm / 3.1" x 1.1" x 0.08" (L*W*H) Материјал Метал

BGN 7.00 7.52
8 мм резба ъглошлайф подпомагаща странична дръжка за Makita 9523NB
Бързи свойства

Име на производ Агол Мелница се Справи со Модел S1 MFF100 A Одговара на Моделот за Makita 9523 NB Агол Мелница Материјал Plasic, Металната Нишка Кол 8mm / 0.31" Вкупна Големина на 13 x 5.6 cm / 5.1" x 2.2" (L*D) Боја Црна, Сребрена на Ѕвонење

BGN 7.00 7.44
Не NC SPDT DC 30V 0.05 A автомобил с мини-микро крайните прекъсвачи 10 бр.
Бързи свойства

Име на производ Микро Прекинувач Напон и Струја DC 30 V 0.05 НА Половите SPDT Контакт Тип 1 NO + 1 NC Actuator Тип Push Копчето Терминал Тип 3 Pin Терминали Вкупната Големина(Pin не се вклучени) 13 x 6 x 6.3 mm / 0.5" x 0.24" x 0.25" (L*W*H) Монтажа Дупка Кол...

BGN 7.00 7.33
9800-36000RPM 3-12V-висок въртящ момент магнитен миниатюрен двигател за постоянен ток
Бързи свойства

Име на производ DC Мотор, Отценети DC Напон ОД 312 V Брзина 980036000 RPM Монтажа Завртка Дупка со Дијаметар од 1,5 mm / 0.06" Завртка Дупка Центар Растојание 12mm / 0.5" Окно Големина 2 x 6mm / 0.08" x 0.2"(D*L) Големината на Телото 20 x 15 x 32милиметри / 0.8" x 0.6" x 1.3"(L*W*H) Главни Боја Сребрена Тон Материјал Метал

BGN 7.92
Горещи 300 бр. / компл. винтове за лаптоп набор от комплекта с кутия 15 размер на лаптоп, ремонт на винт, определени за IBM, HP, TOSHIBA, SONY, DELL, SAMSUNG
Бързи свойства

1.сосема нов.2.количина : 300pcs3.Пакетот вклучува следниве големина на Лаптоп завртка 20pcs на секој.4.Големина на шоуто : M2*3M2*3M2*4М2*7M2*8М2*10М2.5*3М2.5*4М2.5*5М2.5*7М2.5*8М2.5*10М2.5*12М3*3М3*4Пакети : 1 x 300pcs завртки сет

BGN 3.00 3.46