.

SSEA продажба на Едро на нов вентилатор за охлаждане на процесора за LENOVO Б40 B40-30 B40-45 B40-70 В50-30 В50 E40 вентилатор на лаптоп DFS470805CL0T FFH1
Бързи свойства

Сосема нов и висок квалитет,не се користи.3 месеци ГаранцијаТестирано за да биде 100% работи правилно.(Забелешка : дел# можат да бидат различни)Ве молиме потврдете го вашиот лаптоп модел, сликите пред да ги купите; БлагодарениеПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 14.00 14.38
Могила LD5BTZL прибиращ се Цельнометаллическая на горния капак, помпа, D5 огледало сребро
Бързи свойства

За BarrowBARROW бренд е посветена на создавање на најсоодветен за вашите производи Високо квалитетни суровини + professional животната средина слој...

BGN 63.92
Оригинален Y. s tech YW05010012BL 5010 12V 0.09 A 50 * 50 * 10ММ ултра тих вентилатор, зарядно устройство за батерии
Бързи свойства

Модел : YW05010012 BLГолемина на : 50 * 50 * 10ММНапон : 12 VАктуелни : 0.09 НаИнсталации : оригинални две линии гол линија

BGN 27.01
NOKOTION 637212-001 лаптоп дънната платка за HP на разстояние hp pavilion dv6 на разстояние hp pavilion dv6-3000 дънна платка дънната платка DALX6HMB6C0 i3-370m ПРОЦЕСОР DDR3 памет пълен тест
Бързи свойства
Могила RAMLA Memory Cooling Armor RAMLA water cooling kit
Бързи свойства

Меморија Ладење Оклоп RAMLA RAM меморија Покрие 1 PCS

BGN 14.40
Електронен дигитален термометър, хладилник, резервоар за вода, сензор за температура на водата,за компютър термометър с водно охлаждане
Бързи свойства

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодаримеЕлектронски Дигитален Термометар,Фрижидер,резервоарот за Вода,температурата на Водата колосек,за Компјутерски вода за ладење термометар (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга наредби ) Температура опсег : 50 степени, ~+110 степени Грешка : плус или минус 1 степени Главната машина употреба на животната средина : температура, 5 степен, ~+50 степен, влажност : 5%~80% Резолуција : 0,1 степени Вкупната големина : 47.8 * 28.5 * 14.3 mm Дисплеј големина : 36 * 16mm Инсталација големина : 46.2 * 26.7 mm Напојување : две копчето батерии (батерија тип : LR44 / AG13 напон : 1.5 V) Линија должина : 1 метри Сонда : 4*20mm бакар никел позлатен сонда водоотпорен Температура земање период : 2 секундиПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

BGN 11.00 12.48
PN 0JESFNAFO.A1G JESFNAFO 10003632 GFC0412DS
Бързи свойства
Дъска на промишлено оборудване PCM-259 REV.A1 за машини advantech
Бързи свойства

Индустриска опрема одборот за управување со проектен циклус259 РЕВ.А1 за advantech машинаКОРИСТИ ОБЈЕКТ ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА...

BGN 158.40
Вентилатор на процесора за Acer Aspire M3-581 M3-581T M3-581G M3 MA50 M3-481G M3-481 лаптоп CPU cooling fan cooler AB07805HX09DB00 0CWJM50
Бързи свойства

Сребро веи таи електронските Во продавницата може да се најдат на производи што може да ни се јавите...

BGN 11.00 12.80
5 бр. лот Gdstime DC 24V 2Pin 40 мм 40x20 mm 4 см бесщеточный на вентилатора за охлаждане на вентилатора
Бързи свойства

Добредојдовте да ја Посетите нашата ПродавницаЦЕЛТА НА Висок квалитет, Најдобра цена и Добра Услуга ЗА УФан е 100% сосема нов , долг живот , ниски nosie ,голема струење.СОВЕТИ : ако ви треба голема количина, ме контактирате за да добиете фабрика цена.ако се чувствуваат збунети со абнормални товар, ме контактирате за да се намали вишокот товар.24 V DC 2 P 40mm 40x20mm 4cm Ладење Компресор Heatsink ФанПараметри : Димензии : 40(L)x400(W)x20(H)mmКонектор : 2 Pin(2.5)Номинална Напон : DC24 VНоминална Струја : 0.1±10% AmpНоминална Брзина : 5500±10%вртежи во минутаПроток на воздух : 3.12 CFMБучава : 26±10%велика британијаИмајќи Тип : РакавЖивот : 35000 часаКабел Lenght : 23cmТежина : 23g / еезпакување вклучуваат : 5 компјутериПРЕВОЗОТПроизводите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата на Сите производи ќе се провери пред превозот...

BGN 19.00 21.90
Оригинален NMB 1004KL-04W-B30 2510 2.5 cm 12V 0.05 a лаптоп малък вентилатор
Бързи свойства

NMB 1004 KL04 WB30 2510 2.5 cm 12 V 0.05 лаптоп мал вентилатор

BGN 14.00 16.00
759878-001 за дънната платка HP 15 15-R029WM 759878-001 LA-A994P 15-R029WM
Бързи свойства

Шопинг Совети : 1 Проверете Нашите Превозот Време на Испорака Курс за вашиот референца.2 Се споредат Нашите Вистински Слика со Оригиналниот објект.3...

BGN 128.00
48. 4FN01. 0SB основна такса за лаптоп Acer asipre 5542 дънна платка Socket s1 Free cpu DDR2 видео карта HD4500
Бързи свойства

48.4 FN01.0 SB Главниот Одбор За Acer asipre 5542 Лаптоп плоча Приклучок s1 Слободен процесор DDR2 HD4500 Видео КартичкаВе Молиме Имајте Во Предвид : 1.Матичната плоча е Тестиран пред да се испрати,би можеле да бидете сигурни дека тоа работи добро.2.Ако најдете било каков проблем по geting плоча,контактирајте со нас прво проверете го вашето другите делови, ако е во ред!3.Ние им даде на 2 месеци гаранција за вас.гаранција почне откако ќе добиете пакет.

BGN 150.00 158.40
2 елемента вентилатор за SUNON GB1206PTV2-AY 11.S34.F.X.GN 12V 1.2 W 6025
Бързи свойства

Ве молиме потврдете дека спецификацијата е ставен на ред Ви благодариме Опис : Лаптоп процесор ладење вентилатор за Производот Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

BGN 27.00 32.00
Нов вентилатор за процесор на лаптоп Sony vaio SVE1411DFXP SVE1411DFXW SVE1411EGXB SVE1411HFXW 3pins
Бързи свойства

Компатибилен модел : за Sony vaio SVE1411 DFXP SVE1411 DFXW SVE1411 EGXB SVE1411 HFXW Серија Лаптоп Плаќање и испорака1.Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2.Ние ќе брод на светот преку воздухопловната (Сингапур пост со следење на број)3.ако ви треба изразат ве молиме контактирајте со нас.4.ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена.5.откако ќе ја потврдите вашата исплата,објектот ќе биде предаден во рок од 24 бизнис часа, освен сабота,недела и национални празници.6.се проценува во 1015business дена од доставување да пристигне САД,Канада,велика БРИТАНИЈА,Австралија(за тоа ќе се земе 2030days...

BGN 27.00 28.00
NMB-MAT 2410ML-05W-B69, l05 DC 24V 0.17 a 60x60x25mm сървър квадратен фен
Бързи свойства

NMBБрој на модел : 2410 ML05 WB69, L05 Напон / Ampere / Доведе / Големина 24 V DC 0.17 3жица 3pin 60x60x25mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

BGN 26.11
За дънната платка на лаптоп ASUS B53V B53A B53AV дънна платка B53V REV2. 0 & REV2.1 Integrated
Бързи свойства

Почитувани, ние можеме да ве уверам дека сите плоча 100% тест пред испорака, ако имате било какви потреби, кажете ни ја вашата email по плаќањето, ние ќе се обезбеди тест видео и слики на вашата email...

BGN 88.00
Intel Xeon server QEY6 ES engineer проба E5-2695v3 E5 2695V3 близо до 2683V3 2.2 G 14core 28thread за X99 socket 2011
Бързи свойства

Intel Xeon QEY6 серверот ES инженер примерок на E52695v3 2.2 G 14core 28thread штекер 2011 погоден x99 Стандардната фреквенција 2.2 G, полно оптоварување фреквенција од 2,5 Г, Turo d 2.8 G, 14 основни 28 нишкаНие се продаваат се користи на ПРОЦЕСОРОТ во нашата продавница,Овие ПРОЦЕСОРОТ се продаваат по корисник за еден компјутер се надополни...

BGN 783.84