.

1/5 rc споделя высокопрочное адвокатско съсловие анти -- преобръщане на адвокатското имоти рока за Baja 5B 5T 5SC
Бързи свойства
2017 ново трето поколение RC hits The nest fishing boat вграден 5200mAh batery 80-300M дистанционно управление кука на лодката за стръв лодка играчка
Бързи свойства

$ 495.00 549.0$ 117$ 93.15$130.5$ 180$ 58.5$ 99$20.7Напомена : предмет donot дизајн боја на кутијата,па тоа donot вклучуваат боја полето на бои и стилови на делови додатоци во опис на производот,како Шамандура и прашка,тоа е само за референца,и се Предмет на реалните превозот стилови и боиГлавна Карактеристика : Тоа е трета генерација ажурирани стил, да додадете Моќ предупредување светло на задната страна...

BGN 144.00 160.00
TCBWORTH RC LiPo батерия 4S 14.8 V 1100mAh 25C за RC хеликоптер, самолет, кола лодки Квадротор литиево-йонна батерия
Бързи свойства

TCBWORTH LIPO БАТЕРИЈАТАTCBWORTH 4 S 14.8 V 1100m Ah 25 C50 C РК Li Po батеријата За RC Хеликоптер Авион Автомобил Брод Quadrotor Далечински Управувач Liion батеријаБренд : TCBWORTH БатеријатаКапацитет : 1100m AHКонтинуирано Празнење Стапка : 25 CПукна го Оценувате : 50 CНапон По Келија : 3.7 VМаксимален Напон По Келија : 4.2 VНапон На Пакет : 14.8 V 4 SМаксимален Напон По Пакет : 16.8 VПредлагам Наполнете го Оценувате : 1 CПриклучок : T / XT60 / XT90 / EC5 / JST / TRX / XT150 / СМ / БАНАНА ( Ако ви треба друг приклучок, pls ми даде порака)Големина : 74*29*34mmТежина : 137 GКупувачот Читање : 1, ве Молиме полнење целост по добиени батеријата пред да ја користите , не overcharge, 1 парче покаже 4.2 V е задолжен целост ...

BGN 22.00 26.24
2017 добро качество на Lipo батерия DXF RC Lipo батерия 7.4 V 1200mAh 25C 2S AKKU батерия Tamiya конектор за мини-страйкбольного пистолет модел
Бързи свойства

2017 Добар Квалитет Lipo Батеријата DXF РК Lipo Батеријата 7.4 V 1200m Ah 25 C 2 S AKKU Батеријата Tamiya Конектор За Мини Airsoft Пиштол МоделЗА DXFDXF е една батерија бренд на Шенжен SKT Technology Co., Ltd Компанија основана во 2016 година, е една од водечките производителот на РК Li Po Батеријата врз основа на Шенжен Кина...

BGN 26.00 26.90
ALZRC-Devil 380 FAST Metal Tail Rotor Holder Set
Бързи свойства

Опис : ●Компатибилна Ѓаволот 380 БРЗО.Пакување : ●Метална Опашка Носителот x 2●Лого(Φ3xΦ6x2.5mm) x 2●Лого(Φ3xΦ7x3mm) x 2●Удар Лого(Φ3xΦ6x2.8мм) x 2●Штекер Копчето Главата Завртка(M2.5x12mm) x 2●Заклучување Орев(M2.5) x 2●Штекер Копчето Главата Завртка(M2x8mm) x 2●За Миење(Φ2xΦ4.5x0.5mm) x 2●За Миење(Φ4.5xΦ5.9x0.5mm) x 2●Set Завртка(M3x3mm) x 1●Штекер Јака Завртка(M2x9mm) x 2●Јака Б(Φ2xΦ3x5.5mm) x 2

BGN 64.00 71.84
Tenshock 4 Щифта бесщеточный двигател CZII 1540 наложен платеж. TS-CZ1540
Бързи свойства

Tenshock 4 Пол Brushless Мотор CZII 1540Категорија : CZII моторсПроизводителот : TenshockТип : Брод brushless / Лет brushlessПримена : Брод должина до 65 cm / impeller / авионДијаметар : 29mmДолжина : До 60mmСпецификацијаДетали : ПЛАЌАЊЕ1.ние го прифатат плаќање преку Visa,Master Card,QIWI и Банкарски Трансфер .Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.2.Ние НЕ бродот до исплата е расчисти.3.Вкупниот Износ Должи вклучува конечната цена плус S&H (Превозот и Ракувањето).4.S&H ќе биде определена врз основа на БРОД ДА се ОБРАТИ.5.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,итн.)во ЦЕЛ БЕЛЕШКИ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата.ПРЕВОЗОТ1.Ние брод во СВЕТОТ.2.Нарачки обработени во рок од 48 часа на плаќање проверка.3.Ние брод на адреси ќе лево,pls бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса, кога ќе плаќање.4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.6.ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите!7.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв availabale складиште за брза испорака.Време На Испорака1.Превозот време : Брод на Светот потребни се околу 1035 работни дена преку Кина Пост Воздухопловната2.2 видови на испораки се предвидени : 1,Internationa Воздухопловната;2,Курир Услуги(EMS,DHL,UPSот,ТНТ)3.Ако ви треба предмети итно,Курир Услуги, ЕМС или DHL ќе бидат обезбедени и следење на број поврзани со понудени.(околу 47 работни дена да стигнат до вашата страна)4.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Постојат пријави се на купувачот одговорност.5.За воздухопловната,ние нудиме онлајн trackable превозот услуга, спонзорирана од страна на Кина Пост.Контактирајте со насАко имате било какви прашања / грижи,ве молиме контактирајте со нас преку" Контакт сега "линк или" Разговор сега "линк,ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.Ние се забранува неутрален или негативен фидбек оценка.Ова е затоа што : 1.ние probide 60дневниот гаранција за парите назад.(ако не сте 100% задоволни со купувањето)2.можете да се вратите и замена или враќање на средствата.(Објект не се оштетени и треба да ги сноси се врати превозот)3.сите проблеми може да се решат.Повратни информацииБидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги...

BGN 211.18
Безплатна Доставка!!! Rovan LT 29CC метална версия с двигател ZENOAH G290 колела 4WD
Бързи свойства

Rovan LT 29 CC G290 Метал Верзија ZENOAH МоторОдносот на 1 : 51, G290 RC 29 CC бензински мотор ZENOAH2, Dxšxv : 965x527x311mm3, песна 525mm4, светлина 8000 пак спојки5, доминантна страна издувни цевки6, 800 CC голем волумен на резервоар7, wheelbase е 610mm8, 4 WD вратило за пренос систем 4 WD9, три секции диференцијални систем10, диференцијална брзина двоен диск модел11, поранешниот CVD пренос, задната оска половина вратило тип на пренос окно12, излезната енергија поранешниот кратко возење вратило, грб долго време се вози во окното13, метал опрема за поддршка14, метални спојки првенство поддршка маска15, RC4 G Кинески 2.4 G четири канал за далечинска контрола16, SAVOX 0236 MG управување на моторот17, SAVOX 0236 MG гас actuator18, SC 6 V 4500 Ma NiМЗ батеријата19, Заден 7mm, сите метални хидраулични шок апсорбер20, предните и задните анти се тркалаат бар група21, 5mm CNC интегрирани 6061 T6 алуминиум легура шасија (тешко преработка)22, лесно расклопување како навистина целосна заштита се тркалаат кафез.23, висока јачина на PC материјали од четири парче сплит автомобил школка24, LT чакал пневматик (нови пет зборуваше тркала црвена граница)25, итна поправка на камион за испорака пакет26, хард третман пред и по шок апсорбер кула27, ЦПУ пред метал, задните поддршка зрак28, ЦПУ метал волан таблета

BGN 2136.00 2321.44
Baja 5T Shell for Terminator Set A (прозрачен) Безплатна доставка
Бързи свойства

Rovan Baja 5 T Тело за Терминатор Постави(Транспарентна) Бесплатен превозот

BGN 293.00 318.18
БЕЗ КАБЕЛИ И TURNIGY ZIPPY XT-60 XT60 ПАРАЛЕЛЕН КОНЕКТОР БАТЕРИЯ ЛИПО
Бързи свойства

БЕЗ ЖИЦИ TURNIGY ЕНЕРГИЧНИТЕ XT60 XT60 ПАРАЛЕЛНО БАТЕРИЈА ПОЛНАЧ LIPO DJI ФАНТОМСКА Категорија : Паралелно Адаптер Конектори : (2) Машки / (1) Женски XT60 се Користи За : Жица 2 Батерии Паралелно / Двоен Капацитет Количина : 1pcs

BGN 6.37
Tenshock 4 Щифта бесщеточный двигател VZ1020 Naviga, лодка,Аэроплан, paddle
Бързи свойства

Tenshock 4 Пол Brushless Мотор VZ1020 Naviga,Брод,Airoplane,ImpellerSpec Големина на : Кол.ДолжинаВратило Кол : 20.5383ммДетали : Детали Фотографии : ПЛАЌАЊЕ1.ние го прифатат плаќање преку Visa,Master Card,QIWI и Банкарски Трансфер .Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.2.Ние НЕ бродот до исплата е расчисти.3.Вкупниот Износ Должи вклучува конечната цена плус S&H (Превозот и Ракувањето).4.S&H ќе биде определена врз основа на БРОД ДА се ОБРАТИ.5.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,итн.)во ЦЕЛ БЕЛЕШКИ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата.ПРЕВОЗОТ1.Ние брод во СВЕТОТ.2.Нарачки обработени во рок од 48 часа на плаќање проверка.3.Ние брод на адреси ќе лево,pls бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса, кога ќе плаќање.4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.6.ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите!7.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв availabale складиште за брза испорака.Време На Испорака1.Превозот време : Брод на Светот потребни се околу 1035 работни дена преку Кина Пост Воздухопловната2.2 видови на испораки се предвидени : 1,Internationa Воздухопловната;2,Курир Услуги(EMS,DHL,UPSот,ТНТ)3.Ако ви треба предмети итно,Курир Услуги, ЕМС или DHL ќе бидат обезбедени и следење на број поврзани со понудени.(околу 47 работни дена да стигнат до вашата страна)4.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Постојат пријави се на купувачот одговорност.5.За воздухопловната,ние нудиме онлајн trackable превозот услуга, спонзорирана од страна на Кина Пост.Контактирајте со насАко имате било какви прашања / грижи,ве молиме контактирајте со нас преку" Контакт сега "линк или" Разговор сега "линк,ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.Ние се забранува неутрален или негативен фидбек оценка.Ова е затоа што : 1.ние probide 60дневниот гаранција за парите назад.(ако не сте 100% задоволни со купувањето)2.можете да се вратите и замена или враќање на средствата.(Објект не се оштетени и треба да ги сноси се врати превозот)3.сите проблеми може да се решат.Повратни информацииБидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги...

BGN 53.00 70.38
1бр окачване a-Arm планина за Rc модели коли 1/18 Wltoys A959 A969 A979 K929 A959-04 опашката скоба броня рамка A580046 играчки, резервни части
Бързи свойства

Добредојдовте На RCAWDПрекин на Гумените Рака ПланинатаМатеријал : ЦПУ машински легура на алуминиум 6061T6За : 1 / 18 Wltoys A959 A969 A979 K929

BGN 10.00 13.92
1PC Mid Transmission Bearing Cover For Rc Model Car 1/18 Wltoys A959 A969 A979 K929 Fix Mount Hopup Parts Off-Road Buggy A580059
Бързи свойства

Добредојдовте На RCAWDСредината На Пренос Имајќи Ги ПокриеМатеријал : ЦПУ машински легура на алуминиум 6061T6За : 1 / 18 Wltoys A959 A969 A979 K929

BGN 9.00 12.61
Включване на резервни части за БЛА SYMA X22 X22W Red Lithium Battery 2PCS 3.7 V 400mah + зарядно устройство 2-в-1
Бързи свойства

Се применуваат за: SYMA X22 X22 Wпакетот вклучува : 2 парчиња батерии2во1 приклучокСе прикаже :

BGN 36.00 38.38
25 видове и пакет кутия, мотор-редуктор пластмасова кутия кутия за задвижване на всички колела, DIY робот кола забавни играчки аксесоари
Бързи свойства

25 видови на singlelayer опрема пакет, со 25 различни видови на singlelayer опрема, се стандард заб, најчесто се користат модели...

BGN 2.00 2.34
HuiNa Toys 350 15 Channel 2.4 g 1/12 Rc пластмасов багер 1:12 Rc автомобили с зареждащата батерия е детска играчка, Коледен подарък безплатна доставка
Бързи свойства

Бренд : Hui Na Играчки Модел : 350 Пропорционална : 1 / 12 Боја : Жолта Контрола на Канали : 15 Канали на Движење на Ветер : Напред, назад, лево, десно Функција : Го frontward и назад, сврти лево и десно...

BGN 72.00 72.02
Единичен / двоен пластмасов мотор-редуктор реечный ролка скоростната кутия на модел на превозното средство Auto Занаятите 92Pcs САМ аксесоари за колела на робота комп?
Бързи свойства

Производ Вовед : 1.Modul: 0.5 M2.Дупка Со Дијаметар Од : 0.8,1,1.9,2.05,2.55,33.Материјал : пластични ПОМ>> DIY знаење упатство(1) распоредување на дијаметар пресметката формула : опрема надворешниот дијаметар (заб врвот круг) = (број на заби +2) * modulus(2) Ако тоа е 2mm оска, со тесни опрема, ве молиме изберете 1.9 mm дупка опрема;Со лабава опрема, која е слободна да слајд, ве молиме изберете 2.05 mm дупка опрема;Со други зборови, цврсто одбрани со мала 0.1 mm дупка опрема, лабава со голем избор на 0.05 mm опрема

BGN 6.00 6.22
AGF A26DLR High quality 26g Digital Coreless Wing Серво For RC Airplane Планер Sky-fly
Бързи свойства

Функција : Високи перформанси Дигитални Coreless Крило сервоВисока прецизност метал брзиниВисок квалитет бранеа моторDual топката имајќиЦелосна CNC алуминиум трупот и структуратаИдеален за авион и едрилицаСпецификација : Предмет : A26 DLRОперативен Напон : 5.06.0 VОперативен брзина : 5.0 V @ 0.20 дик / 60° ; 6.0 V @ 0.17 дик / 60°Кабина вртежен момент : 5.0 V @ 6.0 kg.cm ;6.0 V @ 7.2 kg.cmМотор тип на : DCОпрема тип : металГолемина на : 30*10*35.5 ммТежина : 26gКонектор Жица : JR 180 mmИспорака Детална : 1.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи ти ред.Ние ќе ја испрати на производи за да можетеодеднаш на уплата2.Објектот е предаден од кина пост воздухопловната.Стигнат до повеќето земји 1530 дена3.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте добиле објект во 45 дена , и ни даде 3 дена за проверка на undelivered пакет и причина ,ако тоа е нашиот проблем, ние ќе рефундирање на пари за вас.4.Ние не можеше да брод од Африканските земји освен Јужна Африка од воздухопловната .Значи, ако Африкански клиентите сакаат да ги купите овие производи,ве молиме контактирајте со нас за превозот проблем однапред.Плаќање1.Ние accpt Зачувам и големи кредитни картичкиСе враќа1...

BGN 35.20