.

Диамантена живопис кръст Бод Модел за заключване балон ръкоделие мозайка Диамантена бродерия детска стая украса Коледен подарък
Бързи свойства

3 Парчиња полн плоштад вежба Дијамант везови бебе панда 5 D DIY дијамант сликарство Крстот Бод Кристал мозаик дома декорација големина : 20*25cm,24*30cm,30*40cm,40*50cm, 45*60см,50*65cm,55*70cm,60*80смDiy дијамант сликарствоМатеријалПамук и смола дијамантСтавки вклучени1...

BGN 10.00 18.18
GLymg Сам Диамант Бродерия Кон, За Да Успее Осем Коня Диамант Живопис Кръстат Бод Пълен Животни Снимка На Европейския Начало Декор
Бързи свойства

Кликнете на сликата подолу за да го внесете страницаДобредојдовте на нашата продавница~~~~Вашата поддршка е секогаш нашата мотивацијаГолемина на слика : 20 X30 cm / 30 X50 см / 40 X67 см / 50 X84 cmПлоштад вежба ; Смола ДијамантГолемината се мери со рака ,па ве молиме да се овозможи 13 см разликуваатТоа е дијамант вез, ( Full Дијамант) Сите треба да ги пополните дијаманти .ЗАБЕЛЕШКА : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики.И овој одличен квалитет Дијамант сликарство е без рамка за да се задржи надолу превозот цена,Ако сакате други големина,ве молиме контактирајте со нас .Кога ќе ја отворите везени платно, ја открие површината заштитна фолија,најдете соодветните дијамант вежба може точкаСмола дијамант цртање големина : 2,5 mmПо завршувањето на истиот, ефект на слика (проширување)За нашите везени крпа лепливаСе тркалаат на платно со стапДруги стил производи екранот ефектСите алатки и електрични вежба metho dПред да плаќање, ве молиме прочитајте ја следната содржина внимателно, ќе ви гарантира да се добие среќен шопинг патување...

BGN 11.00 16.75
5D диамантена бродерия пълен бормашина Диамант кръст бод кръгла брилянтен сам Диамант живопис за домашни любимци мини прекрасен големи очи бяла котка
Бързи свойства

Функција : Круг дијамант сликарство Материјал : 2.8 mm Круг Смола Дијамант Употреба : почетна / Хотел / Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок За Вежба : 100% Целосна Вежба За Рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка За Пакет : 30x40cm пакет со кутија Пакет Вклучуваат : Пакување кутија / торба, точка вежба пенкало, дупчење кал, шен вежба плоча, везени крпа, вентил торба...

BGN 10.00 20.26
Питър РЕН диамантена живопис 3d диамантена мозайка квадратен Диамант фигура кръст бод пълен изпълнен с Диамант бродерия на цвете и котка
Бързи свойства

Петар рен Дијамант сликарство 3d Дијамант Мозаик Плоштадот Дијамант Цртање крстот бод целосно исполнет Дијамант везови Цвет и мачкаБренд : Петар ренКрстот бод држава : Недовршени,ќе Треба рачно изработениИме : Полн плоштад дијамант мозаик сликарствоПакување метод : навивамДијамант Боја : 3045 БоиДали рамка : Не ,n o имаат рамка во собатаПогоден за : за автомобил,дом,троседот,кревет,стол,канцеларија.Материјали на дијамант : смола плоштадот дијамантПодарок За : Пријателите,семејството,роденден,празник,се пресели во нов домЗа ПакувањеA...

BGN 11.00 20.43
Nikolai people 3d САМ diamond живопис комплекти square кристал cross stitch комплекти диамантена бродерия мозайка CX411
Бързи свойства

Наслов : Agni луѓе 3d DIY дијамант сликарство колекции плоштадот кристал крстот бод колекции дијамант везови мозаик CX411Answer : ___________________________ Note : Ние сите дијамант сликарство Ки т не спаѓаат надвор од рамката на границата! Ако моделот и големината не е задоволи вас во нашата продавница...

BGN 24.00 44.16
Пълен квадратен Диамант живопис планински кристал кръстат бод Рак 5D Сам Диамант бродерия диамантена Декор на мозайка, стени в подарък
Бързи свойства

Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting Рубикова Коцка дијамант Сликарство Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои Пакување : Боја Кутија / Торба Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант ...

BGN 8.00 9.60
ZOOYA Full Square пробийте 5D САМ Диамантена бродерия ретро пишеща машина diamond живопис кръст Бод планински кристал, мозайка декор подарък
Бързи свойства

Сите производи се направени директно од нашата фабрикаНие обезбедуваме дијамант сликарство,ако треба,ве молиме договорот насИзберете шаблон Тип: / / / / / За слика Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување : Боја Кутија / Кеса Димензии : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите За нашите дијамант Ние избрани животната срединапријателски смола материјали, производство во согласност со DMC меѓународната стандардна боја картичка, дијаманти за вкупно 447 видови, може точно да покаже сликата на бои шема за филтрирањеНашите смола дијаманти со брилијантен боја, 447 бои , употреба на еколошки смола материјал, нетоксични и невкусна предслужи за долго време, Не е лесно да исчезнат, да се обезбеди слика aestheticism и реални.База на материјали се направени на HD oilcloth и боја , секој соодветните боја блок се претставени преку писмо, Пост во дупчење процес може да се издвои од страна на соодветните вежба боја и писмо...

BGN 7.00 11.20
2 елемента 2018 Нов домакински напръстник направи си САМ Ръчно изработени Доставки регулируем размер на сребристо бял подходящ за всички видове шевни мозайка
Бързи свойства

Топло Препорачуваме ПродажбаВе молиме мобилен СТАН уживаат повеќе попуст100% Сосема Нов, 100% Бесплатен Превозот! Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку еМаил .Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 работни часа ...

BGN 2.00 2.42
HOMFUN Full Square/Round Пробийте 5D САМ Diamond Живопис черешов цвят 3D бродерия бродерия бод мозайка Home Decor подарък A01086
Бързи свойства

важна забелешка : ≥60x60cm Испрати експрес испорака! DHL, или ЕМС или UPS или SPSR .. 5 до 15 дена да пристигне! ! !Добредојдовте на Продавница име : Функција : Полн Плоштад / Круг дијамант сликарство Апликација : home / хотел / канцеларија декорација & подарок Боја Количина : 3045 Бои За Вежба : 100% Полн плоштад / круг вежба Материјал : Плоштадот / Круг Смола Дијамант големина на Слика : Секоја големина може да се прилагоди За Рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори Пакет Вклучуваат : Комплетна вежба дијамант , печатен текстил, алатки Полн Плоштад / Круг Вежба 5 D DIY Дијамант Сликарство Сите Може да Се Прилагоди 1、сликарството платно, на rhinestones и сите алатки, ќе бидат спакувани во кутија.2、боја на кутијата е различен...

BGN 6.88
Диамантена бродерия сладък заек САМ 5d Daimond живопис във комплекти за бродерия бродерия снимка от снимки живопис ABC408
Бързи свойства

Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка,и тоа не е готов слика,што треба да заврши себе.Име на производ : DIY Дијамант СликарствоБренд : MANHUIГолемина на слика : 30*30cm 35*35cm 40*40cm 45*45см 50*50cm 55*55cm 60*60см 65*65cm 70*70cm 75*75см 80*80смБоја Количина : 3045 БоиУпотреба : Почетна / Хотел / Канцеларија Декорација,Уникатен ПодарокDiamond Материјал : Смола ДупчењеЗа Вежба : 100% Целосна Spuare ДијамантЗа рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи РамкаПлатно Пакет : Навивам , Избегне НабориПакет вклучуваат : комплетна вежба, печатен текстил, алаткиЗАБЕЛЕШКА : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики.И овој одличен квалитет Дијамант сликарство е без рамка за да се задржи надолу превозот цена,Ако сакате други големина,ве молиме контактирајте со насОна што е дијамант слика : Дијамант сликарство, исто така познат како на DIY Дијамант Сликарство, е дијамант дизајнер кој е комбинација на исклучителна пенливи вештачки рамен дијаманти (некои несакани вежби) и добро дизајнирани модели...

BGN 16.00 24.56
50шт мека пластмаса дръжка метална кука куки за плетене на една кука игла комплект игли за плетене, плетене плетене САМ занаяти аксесоари
Бързи свойства

100% сосема новПластична рачка е многу удобно да се одржи.Издржливи, мазна на допир и лесно да се работи, одлична за плетење.Пренослив, лесен, лесен за носење и употреба.Идеален за повеќето капчиња проекти.Одлична алатка за да можете да ја сплетам џемпери.Спецификации : Материјал : Пластични, МеталниБоја : Црна, Светло Розева БојаВкупна Должина : Околу 16.5 cmМетална Кука должина : Околу 6.2 cmПакет се вклучени : 50 Компјутери Капчиња кукаНапомена : Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

BGN 18.00 25.12
Направи си САМ 5D Диамант живопис пейзаж живопис от страз ръчно изработени пълен Диамант кръст бод 4 сезон пейзаж
Бързи свойства

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант тип : 100% Полн Плоштад / Круг дијамант сликарство Пакување : Боја Кутија / Торба (кога дијамант сликарство големина помалку од 40 х 30 см пакување со кеси) Големина : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка,и тоа не е готов слика,што треба да заврши себе .ФОТО ОБИЧАЈБаза на HD платноПредметите вклучуваат : вежба,платно,фах,точка дијамант вежба пенкало,лепак,А4,кутија / хартија пакет Совети : ве молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме договорот нас1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не...

BGN 9.00 14.08
диамантена живопис пълен квадрат 5d, диамантена бродерия сам, жираф,диамантена живопис пълен
Бързи свойства

дијамант сликарство полн плоштад 5d,дијамант везови diy,giraffee,дијамант сликарство целосна Драги пријатели, ви благодариме за купување дијамант вез во нашата продавница,ние ќе ги пакет и во меур торба и ја стави во убава подароци ,а потоа ги достави до брзо!!! Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликарство крстот бод за 8 години,не си многу убава кристал слики во нашата продавница и цените се евтини,ве молиме кликнете во нашата продавница да се избере дијамант мозаик ви се допаѓа најдобро...

BGN 16.00 30.40
DPF САМ малката мечка саксия 5D диамантена мозайка комплект кв. занаяти домашен интериор диамантена живопис кръст бод диамантена бродерия
Бързи свойства

Добредојдовте на Слика рачно изработени ПродавницаДобр о пожаловать в Живопись Магазин ручной работыСОПИРАЧКИ има способност да произведува и дизајнУживајте во вашиот среќен шопинг Бренд име : СОПИРАЧКИ Апликација : home / хотел / канцеларија декорација & подарок Дијамант тип : Плоштад полн Дијамант За дијамант количина : со 30% повеќе од количината на дијамант, апсолутна доволно дијаметар на дијамант : 2,5 mm Ние се продаваат на добри производи,квалитет, преку строга проверка,ние секогаш го избере најдобриот вежба и платно за најдобрите клиенти,ние знаеме дека клиентите заврши на фина работа е многу тешко,СОПИРАЧКИ волја за вашиот работи изберете парична Казна материјал, ќе биде вашиот совршен работи на партнери, ви Благодариме за вашата поддршка за СОПИРАЧКИДијамант сликарство објект s вклучуваат : Пакување кутија, вежба, точка вежба пенкало, дупчење кал, шен вежба плоча, везени крпа, вентил торба...

BGN 7.00 10.42
Пълен квадрат 5D САМ Диамант живопис фойерверки, стенни картина Диамант бродерия продажба на цветя, определени кръстат бод, плочки, декорация на дома
Бързи свойства

Полн Плоштад 5 D DIY Дијамант Сликарство огномет,Ѕид Слика Дијамант Везови продажба цвет,Крстот Бод за полнење,Мозаик,дома декорација Големина : 20x25cm 25x30cm 30x40cm 40x50 cm 45 x60cm 50x65cm 55x70cm 60x80cmМатеријалПамук и смола дијамантСтавки вклучени1...

BGN 8.00 11.44
5D САМ Диамант живопис пейзаж кръстат бод модели пълен бормашина смола Диамант живопис 40x30 комплекти за бродерия с мъниста
Бързи свойства

добредојдовте наshanshiyoupin продавницаSHAN ШИ ЌЕ го PINот е одличен бренд кој се залага за брилијантен и висок квалитет на производот, имаме сопствена фабрика со животната средина целосно смола Дијамант,увоз висока прецизност Печатач ,моќен дизајн тим и попродажба на тимот, Овој бренд на производи што се продаваат во повеќе од 50 земји и регионот,повеќето од клиентите, како тоа толку многу.Нашата фабрика се фокусираше на дијамант paiting крстот sticth за 8 години , и добро корисничко искуство е нашата компанија извршување .хуманизирано дизајн , така што Уметност orginates од животот, но, поголеми од животот...

BGN 10.00 19.17
Пълен бормашина кв. / кръгъл Диамант 5D САМ Диамант живопис кръст Бод село кристал мозайка, живопис арт декор
Бързи свойства

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант тип : 100% Полн Плоштад / Круг дијамант сликарство Пакување : Боја Кутија / Торба (кога дијамант сликарство големина помалку од 40 х 30 см пакување со кеси) Големина : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка,и тоа не е готов слика,што треба да заврши себе .ФОТО ОБИЧАЈБаза на HD платноПредметите вклучуваат : вежба,платно,фах,точка дијамант вежба пенкало,лепак,А4,кутија / хартија пакет Совети : ве молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме договорот нас1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не...

BGN 10.00 17.28
Пълен кв. / през цялата тренировка 5D САМ Диамант живопис сладолед 3D Бродерия Бод мозайка от планински кристал декор XPZ
Бързи свойства

добредојдовте на нашата продавница Сите производи се направени директно од нашата фабрика Ние се обезбеди дијамант сликарство,ако треба,ве молиме договорот нас шаблон Тип: / / / / / / За слика Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување : Боја Кутија / Кеса Димензии : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите тоа Можете исто така да купите обичај слика , кликнете на сликата подолу за да купи сопствен фото (можете да изберете било која слика, која било големина) Клиентите на Екранот Област Пред да плаќање, ве молиме прочитајте ја следната содржина внимателно, ќе ви гарантира да се добие среќен шопинг патување...

BGN 7.00 12.00
Колела, Диамантена бродерия, 5D, диамантена живопис, любимец на британски булдог е куче кръст Бод, 3ddiamond мозайка, ръкоделие, занаяти, Коледа
Бързи свойства

Целосна,Дијамант Вез,5 D,Дијамант Сликарство,Животински Британскиот Булдог Куче Крстот Бод,3 DDiamond Мозаик,Везана,Занаети,БожиќДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!~~~~~~~~~~ Вашата поддршка е секогаш нашата мотивација!!! Ве молиме да ни испратите порака ако имаш било истрага,ви благодариме!Постојат два вида на дијаманти : 1 , точка 9 ; 2 , дел 13 .Постојат 447 бои ...

BGN 30.00 32.00