.

Cxsm CXSJ CXSW серия CXSWM20-10 20 мм, диаметър 10 мм ход двойна пръчка цилиндър приплъзване, носещи двойна пръчка пневматичен цилиндър CXSW20-10
Бързи свойства

CXSM CXSJ CXSW серија CXSWM2010 20mm понесе 10мм удар двојно род цилиндар слајд лого двојно род пневматски цилиндри CXSW2010Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Сликата Е за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.2.Стоката треба 23 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 12 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPSот,ТНТ, Итн.)4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.Поуслугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.Dual Род Воздух Цилиндар :

BGN 59.52
Тънък топчета 16015zz размер 75 * 115* 13 стомана наредба лагер капак на гнездо за моторни дълбока
Бързи свойства

Категорија : длабоко ритам топката лежиштаМодел : 16015 ZZГолемина на : 75 * 115 * 13 (дијаметар * дијаметар * ширина)Тежина : 0.52 KG

BGN 7.97
диаметър 16 мм, X60 мм ход TN серия двухвальный цилиндър с двойно действие
Бързи свойства

TN серија Двојновратило двонасочни цилиндар

BGN 251.18
1pcs original HIWIN linear rail HGR25 - L600mm with 2pcs hgw25ca flange block cnc parts
Бързи свойства

HIWIN Линеарна Водич : Количина : 1pcs HGR25 L600mm линеарна упатство2 парчиња HGW25 CA превозNTOE : Ние снабдување со целосна серија на HIWIN линеарна водич...

BGN 134.24
1 бр SBR12 L1500 мм на линеен ръководство + 2 бр SBR12UU линеен подшипниковый блок фреза с ЦПУ
Бързи свойства

Тип : Линеарен водич / Линеарни железнички1pc SBR12 L150 0mm линеарна железнички + 2 парчиња SBR12 UUNTOE : Ние, исто така, се намали, според вашата потребаИСПОРАКА НА НАСТАВА : 1.Ние ќе ви покаже на следење на број и проверка на линк во времето.Можете да добиете најновите вести.2...

BGN 34.40
Струг 200мм х 3мм ос от неръждаема стомана шестостенния стволови бурильная барабани бар 2 елемента
Бързи свойства

Име На Производ Хексадецимален Род Големина100x3mm / 3.95" x 0.12"(L*D)150x3mm / 5.9" x 0.12"(L*D)200 x 3мм / 7.8" x 0.12"(L*D) Материјал од не ' Рѓосувачки Челик Боја на Тон Сребро.

BGN 7.76
Тип въздушно прикачване 1/4 Аро въздуха бърза, бърза връзка
Бързи свойства

1 / 4" Aro тип пневматски воздух брз спојка, брзо спојување(Црево barb)

BGN 151.98