.

IJP0162 'Вяра Надежда Любов' ароматерапия неръждаема стомана с висулка колие бижута жените етерично масло дифузор парфюми медальон
Бързи свойства

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 2 / 3 / 4 / 5 / 10 / 20pcs или повеќе,контактирајте со нас* 100% Сосема Нов Накит*Функции : се Овозможува да се стави голема количина на пепел во внатрешноста ,со Висок Степен на Домот нс Погребот Casket .*Сите наши Накит Имаат Квалитет Gurantee .Производот Се Покаже​Производ ПакетНакит ОдржувањеЈа / Реконструкција / ПопустМожете да добиете 100% Полн со пари се вратат ако следниве cituation се случи ...

BGN 16.00
XUSHUI XJ Ван Гог Звездна нощ колие колие нова мода изкуство стъклен купол кабошон медальон черна кожена огърлица дамски бижута
Бързи свойства

100% Сосема Нов висок квалитет на Метали Тип : Алуминиум, Стакло, Кожа Боја : Кафена, црна Должина : 30cm и 35cm +5 cm екстра синџир pendant големина : за 1.4 cm Пакет Содржина : 1pcs Ѓердан ѓердан

BGN 1.00 1.58
6шт / 25мм Тържествено се заклевам удоволствията сплав за покритие бял цвят на Тържествено се заклевам, че не съм до добри суспензии
Бързи свойства

Големина : 25mmМатеријал : Алуминиумскибоја : бела кКоличина : 6pcs / ПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

BGN 5.00 5.95
Д-р Кой колие Тардис висулка мода брънка от веригата колиета и висулки най-добър приятел подарък на жените и мъжете бижута
Бързи свойства

Pendant Големина : 6.5x3.5 cm Синџир Lenth : 60 cm Тежина : 36 gСите објектот е нашата фабрика цена и добар квалитет, може да се спореди цената и квалитетот со други продавачот, ние ви даде фабрика цена и добра услуга ,се надевам дека вие и вашиот клиент може да добие повеќе добри и квалитетни и евтини цена на објектот во нашата продавница.Исто така се надевам дека можеме да создадеме долгорочни соработка со вас...

BGN 3.00 4.16
истинско сребро 925 проба Хамсия ръка колие Ръката на Фатима безкрайност от любов, висулки, колиета, гердани за жени PYX0187
Бързи свойства

Накит Тип Јака ЃерданРод Жени / ДевојкиМатеријал 925 Sterling SilverГолемина 19.5*9.4 mmПовод Подароци, Партија, Ангажман, ГодишнинаКоличина Примерок цел / Микс цел / Прилагодите е добредојден

BGN 37.28
925 сребро мода топката дизайн колиета къса верига за жени, бижута Коледен подарък 2017 новата гореща разпродажба на едро
Бързи свойства

Превозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.2.За Express(EMS,UPSот,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.Политика На Враќање : 1.Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена.2.Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пакет,и контакт со неисправни предмети квантитетот и јасни слики.Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 13 работни дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.Повратни информации : 1.Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.2.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.3.Ако сте задоволни со производи,среќни со договорот,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации,тоа е многу важно за нас,ви благодарам многу!Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте на нашата продавница!

BGN 11.20
Малко индуист йога колие с висулка за жени етнически златист цвят цирконии колие индуизма религиозни индийски бижута XL819
Бързи свойства

Мали Хинду Јога Ѓердан Pendant За Жените, Етничките Златна Боја Кубни Циркони Ѓердан Хиндуизмот Верски Индискиот Накит XL819Бренд : Магијата ЗонаСтил : мода накит pendant ѓерданМатеријал : ѓердан изработен од злато позлатенГолемина : шоу на слики, ве молиме да се забележи дека 48 cm или 45 cmПовод : ангажирање / годишнината / партија / подарокСостојба : сосема Нов,Одлична занает& парична КазнаПакет Содржина : 1piece,Хартија картичка,opp вреќаОвој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина Никел Слободни

BGN 21.00 21.41
H&F Game Jewelry LoL сплав колие с висулка борба за Алианса щит сплав за кола Chaveiro llaveros cosplay подарък
Бързи свойства

Големина : 5 X2.8 смтежина : 28 гдолжина : 3.5 смматеријал : бакар легураH&F Игра Накит LOL легура ѓердан Pendant се Борат за алијансата shield легура за автомобил Chaveiro llaveros Cosplay ПодарокSHIPPMENTПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА : Стандард на Услуги е Кина Пост Обичен Мал Пакет & Кина Пост Registred Воздух Mail.Цел Value >$150 Бесплатен Превозот Преку EMS,курирската служба DHL.Цел Value >$10 Преку Кина Пост Registred Воздух Mail .Цел Вредност Од 24 Земји Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .

BGN 3.00 4.48
2017 дърво шаблон ароматерапия етерични масла дифузор медальон магнитен парфюми от неръждаема стомана медальон висулка 10шт(безплатни подложки)
Бързи свойства

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! 2017 Дрво Шема Ароматерапијата Етерични Масла Diffuser Locket Магнетни не ' Рѓосувачки Челик Парфем Locket Pendant 10pcs(Слободен Влошки)

BGN 53.00 56.14
Клетката на мозъка неврон в кръг колие-психология колие-биология златар плоча злато, сребро, розово злато свободен на кораба 12 бр./лот
Бързи свойства

Опис на производотмозочните клетки Неврон во круг ѓердан е направен од алуминиум и плоча 18 K и сребро злато се зголемиголемина : 35*35mm12pcs / многу...

BGN 27.00 41.23
Европейските и американските модни аксесоари, мода и мода колие, с медна верига многопластова пискюл колие
Бързи свойства

Ние поддршка на националните режимот на транспорт и брза испорака Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени Цел$5, ние ќе ја испратите вашата нарачка преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet (на САД) за 1540 дена испорака Цел Цел$150, ние ќе ја испратите вашата нарачка преку EMS,Eems, UPSот, FEDEX, DHL, ARAMEX...

BGN 1.00 1.92
Анатомическое сърцето на златното колие-кардиология висулка-медицина, биология колие свободен на кораба 12 бр./лот
Бързи свойства

Опис на производот Анатомски срцето златен ѓердан кардиологија pendant медицински биологија ѓердане изработен од легура плоча 18 K и сребро и злато се зголемиголемина : 35*25mm12pcs / многу.Деликатни мода накит ќе ве потсетам на вашата најдобра пријателка и убавина меморија!Забелешка : ако имате било какви прашања,можете да ме контактирате во секое време,ако ви треба мојата помош,јас ќе дадам се од себе за да ви помогнат.Јас ќе се обезбеди најдобра услуга и највисок квалитет за вас...

BGN 27.00 41.23
18 * 27 mm натурален Druzy камък от бяла мечка животно висулка колие злато изпълнен с кристални мечка-бижута женски мъжки
Бързи свойства

Карактеристики : Материјали : Физички Druzy Камен Ментално Дел : 24 K Вистински Злато Позлатен Pendant Големина : Прибл...

BGN 5.00 5.38
Натурален австралийски Mookaite за Уреждане, Агата StoneToggle Катарама колие около 48 см / 19
Бързи свойства

Најголем дел од Производите се со Бесплатен превозот Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусЦелЦел>=$ 10 , Подароци и Бесплатни Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Ali Express Стандард за ИспоракаЦел>=$ 200 , Подароци и Бесплатни Хонгконг DHLДанок : ние сите ќе изјават мала вредност како подарок или примерок,кој ви помогне да се избегне данок.Нарачки ќе бидат испорачани во 1236 часа по уплатата завршен...

BGN 34.00 36.78
Kindgems, 2 нишки титан лилав Камък колие, утайката точка висулка, най просверленный къс самородно злато, мъниста, аксесоари за бижута
Бързи свойства

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.Опис : Материјал : Титаниум ЏасперШарм Облик : ПлоштадГолемина : 10x2545mm секој еденКвалитетот Одделение : ААQuatity : 2 full влакно / 15.5 инчен, секое влакно е 11pcs, цената е за вкупно 22pcs.Пакување : Завиткани воздух балон лист и потоа се пакува во меур mailer...

BGN 17.00 18.88
Harajuku Спайк колиета готически изкуствена кожа колие Колие за жени яка колие рок готик Чокер изявление бижута
Бързи свойства

Скок Ѓердан Готски СТП Кожа Ѓердан Ѓердан за жените Јака Ѓердан Рок Готски Chocker изјава накит

BGN 3.00 4.24