.

19V 3.42 A ac адаптер за лаптоп Asus зарядно устройство R455LF R500A R500DE R500DR R500N R500VD R500VJ R500VM R500VS R503A Plug EU
Бързи свойства

19 V 3.42 AC Адаптер За Asлаптоп, Полнач R455 LF R500 A R500 DE R500 DR R500 N R500 VD R500 VJ R500 VM R500 VS R503 A ЕУ Plug Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

BGN 27.17
19.5 V 4.62 a ac адаптер 06KXKH 07W104 310-6325 зарядно устройство за лаптоп Dell Inspiron 1320 1320N 13z N311z 13ZD 13ZR M301 M301Z
Бързи свойства

19.5 V 4.62 AC адаптер 3102862 3103399 02 H098 06 C3 W2 3104002 3104660 лаптоп, полнач за Dell Alienware M11x R1 R2 Р3 Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Dell Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : 19.5 V Излез Тековната : 4.62 На Карактеристики : Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, краткиколо, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина...

BGN 22.37
19.5 V 3.34 a ac адаптер DA65ND3-00 DF263 DPW2X HA65NS5-00 F7970 HP-OQ065B63 f8834 зарядно устройство за лаптоп Dell Vostro 14 3446D
Бързи свойства

19.5 V 3.34 AC адаптер DA65 ND300 DF263 DPW2 X HA65 NS500 F7970 HPOQ065 B63 F8834 лаптоп, полнач за Dell Vostro 14 3446 D Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Dell Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 65 W Излезен Напон : 19.5 V Излез Тековната : 3.34 На Карактеристики : Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, краткиколо, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина...

BGN 20.77
Батерията на лаптопа JIGU TPN-Q113 TPN-Q114 HSTNN-YB4D VK04 VOLKS за HP M4 14 Series 15-1000 15-B123nr 14-В100 15-В100 SERIES
Бързи свойства

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на вашиот уред, HSTNNYB4 D лаптоп батерии може да го замени следните дел број : За HP 694864851 HSTNNYB4 M TPNQ115 695192001 TPNQ113 TPNQ116 8947864851 TPNQ114 VK04 H4 Q45 AA HSTNNYB4 D VOLKS HSTNNDB4 D HSTNNYB4 D лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : За HP За HP Chromebook 15B130eb 15B000 EM 14C010 B130sc 15B000 ES 14x010nr 15B130sw 15b000et За Павилјон 15B131el 15b000ev 14ak010nr 15B132es 15b000sh 14 Серија 15B133es 15B000 SM 14B004 TX 15B135ea 15B000 SQ 14B005 TX 15B135sa 15B000 SS 14B006 TX 15B135sb 15b001ee 14B024 AU 15B135tx 15b001eia 14B024 TX 15B136tx 15B001 EM 14B025 AU 15B137ss 15b001eo 14B025 TX 15B137tu 15B001 EU 14B025 TX(C8 B69 PA) 15B138tu 15b001ev 14B131 TU 15b143cl 15b002ej CHROMEBOOK 14B000 15B146ea 15b002ek CHROMEBOOK 14B099 15B146sa 15B002 EM М4 15B147ef 15B002 EQ М41008 TX(D9 H30 PA) 15B148ef 15b002ev М41018 TX 15B150sf 15B002 SQ М41019 TX 15B150sg 15B002 SX За Павилјон Sleekbook 15B150sj 15b002tu 14 Серија 15B150so 15b002tx 14b023tx 14n064tx(F3 Z52 PA) 15B028 SL 14B113 AU 15b195sa 15B100 SJ 14B114 AU 15n010sg 15B100 SL 14B114 SS 15 ZB000 CTO Sleekbook 15B100 SM 14B116 AU За Павилјон Ultrabook 15B100 SQ 14B150 EJ 14B100 СЕРИЈА 15B102 ED 14B164 LA 15B100 СЕРИЈА 15B102 SS 14B172 ED 15b103sg 15B102 TU 14zb000 15b104eo 15B103 AU 14 ZB100 CTO 15b174eg 15B103 EL 151000 За Павилјон SLEEKBOOK 14B106 AU 15B103 EV 152099 15B109 EL 15B104 SP 15B123nr 15B113 TU 15B105 SQ

BGN 35.97
Фен охладител за Packard Bell EasyNote TSX66HR TS11HR TS13HR TS44HR TS45HR TSX62HR Портал NV52L NE51B охлаждане cpu за лаптоп
Бързи свойства

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

BGN 11.00 11.52
19.5 V 4.62 a ac адаптер за лаптоп Dell зарядно устройство WK890 PA-1900-32D WTC0V X324G X590G XD733 XD757 XD802 XJ6TM PA-1900-32D3
Бързи свойства

19.5 V 4.62 AC адаптер за Dell лаптоп, полнач WK890 PA190032 D WTC0 V X324 G X590 G XD733 XD757 XD802 XJ6 TM PA190032 D3 Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Dell Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : 19.5 V Излез Тековната : 4.62 На Карактеристики : Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, краткиколо, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина...

BGN 22.37
10.8 V 5200mAh смяна на вашия лаптоп батерия за MacBook 13 алуминиев Unibody Series (версия 2008) A1280 MB771 MB771 LL / A Bateria
Бързи свойства

Прочитајте пред да нарачатеПред нарачување на стоки, ве молиме внимателно проверете ја вашата батерија модел, направи suer вашата батерија е ист како нашиот pieture, особено интерфејс, ако не може да се утврди, ве молиме слободно контактирајте со нас, кажи ни ја батеријата модел или покажи ни ја вашата слика, ние ќе ви u најдете вистинскиот.10.8 V 4800m Ah замена на лаптоп со батерија за Mac Book 13" Алуминиумски Unibody Серија(2008 Верзија) A1280 MB771 MB771 LL / A bateriaСлика покаже Прашање Зона 1.Што е материјал од оваа батерија? Тоа е ОЕМ замена на батеријата.Ако ви треба оригиналот ве молиме контактирајте со нас за детали.2.Колку долго можете да го користите?Оем замена на батеријата обично може да трае,accutally тоа зависи од начинот на користење на лаптоп.Ако само пишуваат документ или sufe на линија,тоа може да трае повеќе часа.Ако гледате филм или играте игри,тоа може да потрае повеќе енергија.3.Како може да се купат на правото на батеријата за мојот лаптоп?Генерално,ние се суди според батеријата модел БР.или лаптоп модел,можете да ги најдете за нивните лебл.Ако сè уште не може да сигурни,само се чувствуваат слободни да не контактирате,и имаше bettery испратите нас ќе ја старата батерија слика.4.Како може да се плати ако јас не треба alipay?Обично,ние прифаќаме alipay,ако у сакаат да плаќаат со paypal,pease контактирајте со нас.5.Кога ќе брод на парцели и кога можам да го добие?Ние ќе брод парцела во 48 часа откако ќе заврши исплатата.Обично,на клиентите во САД може да се добие тоа во 15 ден(Ние брод од страна на USPS).Други firend од друга држава ќе дојде во 2540day(Ние брод од страна на Шведска Пост).6.Зошто е потребно долго време за мене да се добие батеријата парцела?Еј почитувани.Батеријата е осетлива точка,и лесно експлодираат,па тој мора да се провери внимателно.Понекогаш време на испорака може да бидат заразени од лошите временски услови или големи празници во земјата.7.Како можам да направам ако ми купи погрешен точка?Можете да го испрати назад до нас(купувачот го плати превозот надомест),ние може да се промени у право еден или рефундирање на пари.Значи, пред да нарачате ќе мора да осигурете се дека батеријата е десно за да се избегне проблемот со оглед на меѓународната трговија трае долго време.8.Како можам да направам ако пратката оштетен?Пред испраќање на пратката ние ќе ги пакувам добро,и парцела ретко се оштетени.Сте имале батеријата отвори parcle во предниот дел на поштарот.Ако тоа е оштетен, да го одбие пратката и контактирајте со нас, ние ќе зборуваме за тоа со испорака компанија.9.Јас ќе ви даде позитивни повратни информации? Ако сум среќен шопинг искуство, како да се реши?Вашата позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети ако не сте задоволни со нашата служба,и ние ќе се обидеме да дојдеме до серверот секој пријател добро.Ние длабоко се извинувам за било какви прашања ве збунети,ве молиме дозволете ни да се реши проблемот првиот наместо да се даваат какви било негативни повратни информации.Ние бидете сигурни дека за да се одрази на грешка и ветување дека нема да се случи следниот пат.10.Не можете само да го продаде лаптоп батеријата?Ние главните продаде лаптоп батеријата,и ќе го задржи на листата дигитални cameral батеријата,телефон случај и други 3 C објект.Ако можете да го најдете она што ви треба на вебсајтот,слободно испратете ни порака...

BGN 63.97
13.3 LED LCD екран N133HSE-E21 за Asus Transformer Book TX300 Tx300ca дисплей
Бързи свойства

Обично ние ќе подготви и ќе брод вашата стока во рок од 5 работни дена .На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход ,купувачот е одговорен за царинските давачки.Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.Ние ригорозно тестирање и проверка на нашите предмети да ги исполнуваат најтешките стандарди пред да превозот, ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress messenger, Ние ќе направиме сè што можеме за да бидете сигурни дека вашите среќни со вашата нарачка.Ние нудиме 90 дена гаранција .Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.ве молиме контактирајте ме пред да замине било негативни повратни информации, па ние може да имаат шанса да се поправат сите прашања.

BGN 88.00
19V 2.37 A лаптоп ac адаптер на захранване + кабел за ASUS ZenBook UX31A UX31A-AB71 UX31A-AB72 UX31A-DB51 UX31A-DB52 UX31A-DB71
Бързи свойства

Технички Спецификации : 1.Влезниот Напон Спектар : 100240 V, 50 / 60 Hz(низ целиот свет)2.Излез : 19 V, 2.37 А, 45 W3.DC Plug Големина : 4.0 mm X 1.35 mm(видете ја сликата)4.Пакет : Да5.Боја : Црна6.Гаранција : 1 Година7.Состојба : Нова Замена на Производот,Работи како вистински Делови,100% Compatiable.Краток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.Компатибилни или да го Замени со(Забелешка) : Ве молиме бидете сигурни дека Спецификациите на оригиналниот ac адаптер пред да се одржи на понудата.ако ИЗЛЕЗ и КОНЕКТОРОТ ГОЛЕМИНА е иста како и вашата оригинална ac адаптер,тоа може да се вклопат.ако не можете да бидете сигурни,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви дадат совет.ви благодариме1 x AC Адаптер1 x Слободни Кабелот за Напојување (САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,велика БРИТАНИЈА е достапна) ве Молиме Имајте во предвид : (1 слик ac адаптер имаат само 1 слик кабелот за напојување)1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

BGN 18.02
19V 2.1 A 40W лаптоп адаптер за зарядно устройство за Samsung Np305U1A Np530U3B Np535U3C Np535U4C Np540U3C Np900X1B 3.0 мм * 1.0 мм
Бързи свойства

Производ СликаПроизвод ДеталиЖица тип : 3.0 mm*1.0 mmЖица должина : 1.5 МНадворешен дијаметар : 3.0 mm*1.0 mmInput (внесување) : 100240 V (world wide)Излез (излез) : напон : 19 V струја : 2.1 AМоќта (моќта) : 40 WДетали За Производот : Место на Потекло Guangdong, Кина (Hengji )Бренд Име HengjiИме лаптоп адаптер : 19 V2.1А 40 WБоја црна, или соодветноУпотреба за лаптопИзлезен напон : 19 VИзлезна струја : 2.1 AФрекфенција : 5060 HZИзлезна моќност : 133 WВлезен напон : AC100240 Vконектор големина на(mm) : 3.0 mm*1.0 mmСнабдување тип OEM услугаСертификација CE, ROHS, CCCПлаќање & Превозот Термини : Цена : ФОБ ~10.0 / ПарчеДобиете Најновите ЦенаМинимална Цел Количество : 1000 Парче / ПарчињаPort : гуангжу, или било Кина портаПакување Детали : Секое парче во ЈП торба или подарок кутија, или како на барање на купувачот.Време на испорака : Примерок време : од една недела времето за Производство : abt 2030 дена.Начин На Плаќање : L / C,T / T,Western UnionСнабдување Способност : 2000 Парче / Парчиња на Ден

BGN 16.00 22.43
Испанска клавиатура за Acer Aspire V3-551 V3-551G V3-571 V3-571G V3-731 V3-771 V3-771G Black SP или Latin LA Keyboard
Бързи свойства

Нов лаптоп, шпански СП или латински ЛА Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.ЦрнаШпански СП или латински ЛА тастатураКомпатибилен со следнава содржина : За Acer Стремат V3551 V3551 G V3571 V3571 G V3731 V3771 V3771 GГаранцијаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.7 Дена Замена ГаранцијаВо рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item / s, Ако има квалитет проблем, ни ги испратите назад на стоки, Ние ќе го замени еден за вас, откако се добие item / s што бродот назад.Превозот ценаВие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

BGN 19.04
19V 2.15 A преносим адаптер ac източник на захранване + съединители за Acer Aspire One 521 522 533 751 725 751H 756 Series
Бързи свойства

Технички Спецификации : 1.Влезниот Напон Спектар : 100240 V, 50 / 60 Hz(низ целиот свет)2.Излез : 19 V, 2.15 А, 40 W3.DC Plug Големина : 5.5 мм X 1.7 мм(погледнете ја сликата)4.Пакет : Да5.Боја : Црна6.Гаранција : 1 Година7.Состојба : Нова Замена на Производот,Работи како вистински Делови,100% Compatiable.Краток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.Компатибилни или да го Замени со( Забелешка) : Ве молиме бидете сигурни дека Спецификациите на оригиналниот ac адаптер пред да се одржи на понудата.ако ИЗЛЕЗ и КОНЕКТОРОТ ГОЛЕМИНА е иста како и вашата оригинална ac адаптер,тоа може да се вклопат.ако не можете да бидете сигурни,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви дадат совет.ви благодариме1 x AC Адаптер1 x Бесплатна Енергија Приклучок (САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,велика БРИТАНИЈА е достапна) ве Молиме Имајте во предвид : (1 слик ac адаптер имаат само 1 слик моќ приклучок)1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

BGN 22.74
Испанска клавиатура за Packard Bell EasyNote TV11 LV11 TV11-HC TV11-CM TS44HR TS44SB TSX66HR TSX62HR TV11CM черно SP или латински LA
Бързи свойства

Нов лаптоп, шпански СП Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.ЦрнаШпански СП или латински ЛА тастатураКомпатибилен со следнава содржина : За Пакард Бел Easy Note TV11 LV11 TV11РК TV11 CM TS44 HR TS44 SB TSX66 HR TSX62 HR TV11 CMГаранцијаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.7 Дена Замена ГаранцијаВо рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item / s, Ако има квалитет проблем, ни ги испратите назад на стоки, Ние ќе го замени еден за вас, откако се добие item / s што бродот назад.Превозот ценаВие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

BGN 25.28
19V 2.15 A преносим адаптер ac източник на захранване + съединители за Acer Aspire One 8.9 10.1 & Gateway Mini PC 11.6 преносим компютър/лаптоп
Бързи свойства

Технички Спецификации : 1.Влезниот Напон Спектар : 100240 V, 50 / 60 Hz(низ целиот свет)2.Излез : 19 V, 2.15 А, 40 W3.DC Plug Големина : 5.5 мм X 1.7 мм(погледнете ја сликата)4.Пакет : Да5.Боја : Црна6.Гаранција : 1 Година7.Состојба : Нова Замена на Производот,Работи како вистински Делови,100% Compatiable.Краток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.Компатибилни или да го Замени со( Забелешка) : Ве молиме бидете сигурни дека Спецификациите на оригиналниот ac адаптер пред да се одржи на понудата.ако ИЗЛЕЗ и КОНЕКТОРОТ ГОЛЕМИНА е иста како и вашата оригинална ac адаптер,тоа може да се вклопат.ако не можете да бидете сигурни,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви дадат совет.ви благодариме1 x AC Адаптер1 x Бесплатна Енергија Приклучок (САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,велика БРИТАНИЈА е достапна) ве Молиме Имајте во предвид : (1 слик ac адаптер имаат само 1 слик моќ приклучок)1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

BGN 22.74
20V 3.25 A лаптоп ac адаптер захранване + кабел за IBM / Lenovo / Thinkpad Edge 11 13 14 15 E10 E20 E30 E40 E50
Бързи свойства

Технички Спецификации : 1.Влезниот Напон Спектар : 100240 V, 50 / 60 Hz(низ целиот свет)2.Излез : 20 V, 3.25 А, 65 W3.DC Plug Големина : 7.9 mm X 5.5 мм(погледнете ја сликата)4.Пакет : Да5.Боја : Црна6.Гаранција : 1 Година7.Состојба : Нова Замена на Производот,Работи како вистински Делови,100% Compatiable.Краток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.Компатибилни или да го Замени со(Забелешка) : Ве молиме бидете сигурни дека Спецификациите на оригиналниот ac адаптер пред да се одржи на понудата.ако ИЗЛЕЗ и КОНЕКТОРОТ ГОЛЕМИНА е иста како и вашата оригинална ac адаптер,тоа може да се вклопат.ако не можете да бидете сигурни,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви дадат совет.ви благодариме1 x AC Адаптер1 x Слободни Кабелот за Напојување (САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,велика БРИТАНИЈА е достапна) ве Молиме Имајте во предвид : (1 слик ac адаптер имаат само 1 слик кабелот за напојување)1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

BGN 21.66
Испанска клавиатура за Acer Aspire 5935 5935G 5940 5940G 5942 5942G 3750 3750G 3750Z 3811 3811T 3935 4250 4252 Black SP Keyboard
Бързи свойства

Нов лаптоп, шпански СП Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.ЦрнаШпански СП или латински ла тастатураКомпатибилен со следнава содржина : За Acer Стремат 5935 5935 G 5940 5940 G 5942 5942 G 3750 3750 G 3750 Z 3811 3811 T 3935 4250 4252ГаранцијаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.7 Дена Замена ГаранцијаВо рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item / s, Ако има квалитет проблем, ни ги испратите назад на стоки, Ние ќе го замени еден за вас, откако се добие item / s што бродот назад.Превозот ценаВие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

BGN 20.48
20 В 2A 40 W лаптоп адаптер за зарядно устройство за Lenovo IdeaPad S9 S10 S10-2 серия LG X110 X120 X130 MSI U100 U115 5.5 мм*2.5 мм
Бързи свойства

И услуга на обсе 1 компанијата е да ги обезбеди услугите A одобрување : на производи се продаваат (на екранот се пријавите онлајн) во рок од 7 дена од денот на квалитетот на производот проблеми предизвикани од нормална, се обврзуваат безусловно наплата изразуваат товар и назад и е одговорен за плаќање на враќање карго експрес испорака полнење на реалните испорака полнење износ е платен во согласност со доплата) нема да прифати плати врати товарни обвиненија, услуги на клиентите, совети за специфични прашања...

BGN 16.00 23.20
19V 2.1 A лаптоп ac адаптер на захранване + кабел за ASUS Eee PC Seashell 1006PT 1008P 1008HA 1008HAG 1018 1018P 1005HAB 1005HAG
Бързи свойства

Технички Спецификации : 1.Влезниот Напон Спектар : 100240 V, 50 / 60 Hz(низ целиот свет)2.Излез : 19 V, 2.1 A, 40 W3.DC Plug Големина : 2,5 mm X 0.7 мм(погледнете ја сликата)4.Пакет : Да5.Боја : Црна6.Гаранција : 1 Година7.Состојба : Нова Замена на Производот,Работи како вистински Делови,100% Compatiable.Краток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.Компатибилни или да го Замени со( Забелешка) : Ве молиме бидете сигурни дека Спецификациите на оригиналниот ac адаптер пред да се одржи на понудата.ако ИЗЛЕЗ и КОНЕКТОРОТ ГОЛЕМИНА е иста како и вашата оригинална ac адаптер,тоа може да се вклопат.ако не можете да бидете сигурни,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви дадат совет.ви благодариме1 x AC Адаптер1 x Слободни Кабелот за Напојување (САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,велика БРИТАНИЈА е достапна) ве Молиме Имајте во предвид : (1 слик ac адаптер имаат само 1 слик кабелот за напојување)1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

BGN 17.47