.

Форма на очи 5 цвята каменни гривни за жени цвете мъниста Антично сребро покритие бижута TB292
Бързи свойства

Предмет бр : TB292Количина : 1 компјутерМатеријал : Цинк легура,око форма sythetic turqoise камен со најновите антички сребрен позлатен занаетГолемина : 20+1.7 cm,ве молиме видете слика за детали.Тежина : Околу 21.5 g / pcДизајн : гроздобер изглед тема Накит,па можеби и некои мали точка или пукнатина во површинатаБоја : ве молиме љубезно ја прифати малку боја раз feren ce како светлина состојба и screem.ве молиме да ни испратите порака пред повратни информации кога имате проблеминие ќе се реши проблемот на 24 часа, како и временската разлика.Ве молиме да се грижи за вашиот накит, направи нешто да се задржи во добра состојба.Избегнувајте хемикалии; Avaid бања,несреќа, пот,влагаИзбришете со мека крпа, чувајте го во кутија или opp вреќа, и да ги Заменат со носење

BGN 6.00 6.38
OneBandaHouse QR код силикон гривна потребителски форма на гривна
Бързи свойства

Еден Инч Силикони Wristband ХривнијаИмаат поголеми дизајн во умот и стандардна големина wristband едноставно не е доволно голема? Изберете една нашаинчен wristbands!Двојно ширина на стандардот нараквици, еденинчен бендови ви даде многу простор за да вклучите големи, сложени дизајн кој навистина ја зграпчува внимание.Еденинчен големина е достапна за debossed свила филтрирани, и debossed насликани бендови.Многу музичари и бендови се избере овие wristbands поради нивната голема големина и можноста да се вклучува голем бенд логото, толку длабоко око надвор за еднаинчен wristbands на концерт или фестивал! Прилагодено Дизајн QR Код Силикони Wristband Debossed Логото Хривнија Технички Детали : Достапни Големини : 202x12x2+25mmБоја : како што се бараПакување : РефусНие се специјализираат во создавање на сопствени промотивни подарок за било кој настан, организација, клуб, или бизнис – големи или мали.Силиконски хривнија главно содржи : Silkscreen печатени, Debossed, Врежана, или debossed Печатени.Изберете боја, тип на wristband, пораката, и било кој дизајн или лого.Ние, тогаш ќе се потврдат со што конечниот дизајн за да се одобри пред производство на вашиот сопствен силикони хривнија цел започнува, за да бидете сигурни дека ќе го добијат токму она што го сакате.Опис На Производот1...

BGN 105.00 110.40
Жените подарък дума 925 сребро истински увити пони перли 4-4, 5 мм, уникален лилаво естествени сладководни перли колие с гривна комплект
Бързи свойства

shipping Postal услуга во Кина се Стекнат за 1225 дена,EMS за Постигнување на 714 дена,DHL за Постигнување на 410 дена,трговија на големо продажба промоција cheap Policies All предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата...

BGN 367.00 705.14
Нова декларация бижута бял Огнен опал 925 сребро налагане на бял кубичен цирконий гривни за жени 180 мм 7,08 инча B257
Бързи свойства

Бренд Garilina Метал Сребро Главниот Камен Опал 4 mm Главната Боја Бела Тежина 7 Грама (Опал & Сребрена) Нараквици Периметар 180mm+55мм Количина 1 buc Земјата на Производство Chian Еколошки Стандарди Европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни 1 инч=2.54 см=25.4 mm

BGN 25.00 30.40
Зелен Бодхи Семена Гривни Издълбани Цвете Лотос Висулка Молитва Малък Тибетски Будизъм Колие Буда Късмет На Жените И Мъжете Бижута
Бързи свойства

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата 【име на Производ】 Зелена bodhi семе корен рака string 【опис на Производот】 Овој дел на Bodhi корен не е корен, но еден вид на наречен заливот остава браун семиња, 40 години цветни резултати, а потоа брзо умираат, оставајќи Mingrun чисто срце Bodhi корен.*****Реална Слика*****

BGN 15.00 17.01
Ayowei 17.5-21см розов Циркон създаден Огнен опал 925 Сребърна щампа Чар гривни жени сватба OBS091A
Бързи свойства

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на хартија.Чекор 3...

BGN 22.00 27.06
4 бр. / компл. 2017 нов стил на многослойно ширити сплав перо дървени мъниста Гривна от естествена кожа гривна и гривни за жени, подарък
Бързи свойства

Материјал:Кожа+Дрва+АлуминиумскиБоја : како на сликаКоличина : 1 ПарчеМерење : Одговара 1820cmТежина:22g

BGN 3.00 4.16
Златен камък сребърен Чар еластична гривна
Бързи свойства

Повратни информации : 1) Вашата Повратна информација е навистина го цениме за нас, ве молиме да потрае неколку секунди даостави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, благодарамтолку многу!!2) Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине neutra(3 ѕвезди)или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

BGN 14.00 16.80
CSJA натурален черен Лава рок етнически малки мъниста тибетски многослойни гривни, гривни за мъже 7 чакра медитация рейки молитва E666
Бързи свойства

Купување Забелешка : Слики за повикување само, не е вистински производ големина, Производ Големина, ве Молиме да се види Точка Специфики.Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1)...

BGN 8.00 10.74
LIVVY 2017 Продажба бляскав стил мъжка гривна със слой от черна кожа гривна от старинни накити AS142
Бързи свойства

bienvenue à notre magasinpas de Commande Минимум, usine En Грос, бон Prixsi l'ordre est moins де $180, livraison gratuite poteau де Ла Chine оу poteau де хонг конгsi l'ordre est плус де $180, livraison gratuite DHL, EMS, Fedexопис du produit

BGN 3.00 3.33
2017 Nwe стоки 6 мм черен жлъчен камък хематит Буда мъниста отношение на здравето полускъпоценни камъни Гривна бижута
Бързи свойства

Боја : како што е прикажано на слика, сите производи се направени во дневна светлина, што може да види се земаат во вид, но поради разни причини, како што се прикаже различни можете да видите во сликата бојата и вистински мал боја разлика, ве молиме во вид преовладува.Пакет : PP пакување 1 PCSОваа стока е направен од страна на леене, површината мазна, многу едноставна смисла, роман стилови, добар квалитет, особено погоден за промотивни подароци, подарок компанија активности, надворешна трговија промоција подароци, евтини, парична казна рачно производство...

BGN 0.53
JINGLANG 20 бр/лот наскоро мода Троянски кон покритие от сребърни мъниста Чар, аксесоари, гривни, направи си САМ изводи бижута
Бързи свойства

Добредојдовте во нашите Продавници!Напомена : Нашите Минимум Цел е $10 Можете Да се Меша со Различни Елементи заедно, Бесплатен превозот Кина пост.( Ако вашата цел е помалку од $10, ќе треба да плати $1.99 за превозот надомест.)Цел $150, бесплатен превозот на курирската служба DHL / EMS(повеќето земји)Ви благодариме за разбирањето!Опис : Ние сме professiona производител на накит и модни додатоци добредојдени да ги купите нашите производи Специјален подарок за потрошувачка над 20 ДОЛАРИ се надевам дека ќе среќен шопинг во нашата продавница ви Благодариме!Поради нашите производи се рачно изработени ,текстура и боја на Стаклени монистра се различни, производот што сте го добиле може да не се исти како слика! Но, многу блиску до слики, ви благодариме!Начин На Плаќање : Прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.Превозот И Предавање : 1.Услови на Испорака : Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод...

BGN 8.94
Escalus мед покритие магнитни мъжете био гривна превключвател-с 17шт магнити класически брънка от веригата гривни, гривна гривна Шарм
Бързи свойства

http : / / www.aliexpress.com / store / 1298531Класичен Магнетни Здравје Бакар Позлата Мажите ХривнијаМагнет : NeodymiumБрој на Магнети : 17Обложување : Ionic ПозлатаГаус Сила на секоја Магнет : 3,000 гаусПол : МажиВрвен КвалитетИспорака преку Хонг Конг Пост Воздух Mail (Супер и Сигурен)Слични Производи : MBA027 C / MBA028 C / MBA029 C

BGN 14.00 17.58
8 мм лилаво Crystal кръгли перли, скъпоценен камък Гривна участък 8 инча бижута G567
Бързи свойства

Материјал : Виолетова КристалноГолемина на(Приближно) : 8 MM(Монистра)Должина(Приближно) : 8 ИнченТежина(Приближно) : 24gКоличина : 1 BUCСликите се земени под светлина,Па бои може да неизбежно се разликува малку од сликата.Над објектот е само претставник,ќе добијат сличен објект.Конверзија : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MMAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме да се купи на повеќе од $ 5.00 така што ќе можат да уживаат во побрзо и trackable Меѓународна Шпедиција.Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања во однос на мојата предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате...

BGN 5.00 5.60