.

10шт TPCA8028-H TPCA 8028-H TPCA8028 TPCA8028H QFN нов оригинален лаптоп чип, безплатна доставка
Бързи свойства

Добредојдовте на нашиот магазинМожете директно плаќање!Организира испорака!Ние имаме многу компанијата видови на стоки во продавница), и, уште поважно, ќе добиете висок квалитет на, најниската цена и брза испорака.Јас сум на чекање за вас!!!Доколку имате потреба можете да ме контактирате, I still haven 't објавени на интернет, бидејќи повеќето од нив.Превозот и плаќање : 1.Ние ја прифати кредитна картичка (зачувам) и толку .2.Ако ви се допаѓа други услови за плаќање, и ве молиме контактирајте со нас.3 .За сите клиент налози, we don 't дури и бесплатно ракување За гасови, 1 КОМПЈУТЕР дел.Кога делови пристигна во вашата локална царина, царински тарифи, ако ние не сме одговорни за било каква царинска или увозни давачки.4 .Ние ќе брод вашата предмети од 1 до 5 работни дена по уплатата.5 .Ние можеме да брод од DHL / ТНТ / EMS / федекс / UPS / пост воздух mail ....

BGN 7.15
1PCS DC-DC Buck Module 24 / 12V to 5V / 5A източник на захранване IN (9-35V) подмяна на 055L Super LM2596
Бързи свойства

1 PCS DCDC Buck Модул 24 / 12 V да 5 V / 5 A Напојување ВО (935 V) Замена 055 L Супер LM2596

BGN 4.70
Raspberry pi 3 + UNO акрилна експериментална платформа
Бързи свойства

ВоведЕден од најголемите предизвици кога се направат прототип е само одржување на се што е во своето место 40 Pin лента кабел помеѓу некој Малина Пи и breadboard може да биде тешко да се работи на клупата...

BGN 5.68
Гореща продажба 10шт Nano 3.0 ATmega328P контролерът е съвместим с за Arduino Nano CH340 USB драйвер за NANO V3. 0 Безплатна доставка
Бързи свойства

10pcs Нано 3.0 ATmega328 P Контролер Компатибилен Со ArduinoФункција : Микроконтролерски Atmel ATmega328 Оперативен Напон (логика ниво) 5 V Влезен Напон (се препорачува) 712 V Влезен Напон (граници) 620 V Дигитални I / O Иглички 14 (од кои 6 се обезбеди PWM излез) Analog Input Иглички 8 DC Струја по I / O Pin 40 m A Флеш Меморија 32 KB (од кои 2 KB се користи од страна на bootloader) SRAM 2 КБ EEPROM 1 KB Clock Speed 16 MHz Пакетот вклучува : 10 x Нано V3.0 Одбор Продавачот 's recomendations Клиенти кои купиле овој производ, исто така, купиНие ја прифати Кредитна Картичка, Western Union, TT...

BGN 51.20
10шт 10SQ045 10A 45V DIP Schottky специален висок диод Шоттки за слънчева енергия нов оригинал
Бързи свойства

Плаќање1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот.2. Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта...

BGN 3.63
20pcs 4N35 DIP-6 оптопара вход за транзистор на изхода нов оригинал
Бързи свойства

Плаќање1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот.2. Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта...

BGN 3.47
20pcs SIS412DN SIS412 S412 QFN нов оригинален лаптоп чип, безплатна доставка
Бързи свойства

Добредојдовте на нашиот магазинМожете директно плаќање!Организира испорака!Ние имаме многу компанијата видови на стоки во продавница), и, уште поважно, ќе добиете висок квалитет на, најниската цена и брза испорака.Јас сум на чекање за вас!!!Доколку имате потреба можете да ме контактирате, I still haven 't објавени на интернет, бидејќи повеќето од нив.Превозот и плаќање : 1.Ние ја прифати кредитна картичка (зачувам) и толку .2.Ако ви се допаѓа други услови за плаќање, и ве молиме контактирајте со нас.3 .За сите клиент налози, we don 't дури и бесплатно ракување За гасови, 1 КОМПЈУТЕР дел.Кога делови пристигна во вашата локална царина, царински тарифи, ако ние не сме одговорни за било каква царинска или увозни давачки.4 .Ние ќе брод вашата предмети од 1 до 5 работни дена по уплатата.5 .Ние можеме да брод од DHL / ТНТ / EMS / федекс / UPS / пост воздух mail ....

BGN 7.97
10шт FDMS7602S FDMS 7602S QFN нов оригинален лаптоп чип, безплатна доставка
Бързи свойства

Добредојдовте на нашиот магазинМожете директно плаќање!Организира испорака!Ние имаме многу компанијата видови на стоки во продавница), и, уште поважно, ќе добиете висок квалитет на, најниската цена и брза испорака.Јас сум на чекање за вас!!!Доколку имате потреба можете да ме контактирате, I still haven 't објавени на интернет, бидејќи повеќето од нив.Превозот и плаќање : 1.Ние ја прифати кредитна картичка (зачувам) и толку .2.Ако ви се допаѓа други услови за плаќање, и ве молиме контактирајте со нас.3 .За сите клиент налози, we don 't дури и бесплатно ракување За гасови, 1 КОМПЈУТЕР дел.Кога делови пристигна во вашата локална царина, царински тарифи, ако ние не сме одговорни за било каква царинска или увозни давачки.4 .Ние ќе брод вашата предмети од 1 до 5 работни дена по уплатата.5 .Ние можеме да брод од DHL / ТНТ / EMS / федекс / UPS / пост воздух mail ....

BGN 7.84
5шт FFC 150 мм и дължина 32 пин лентов кабел 32 пин плосък кабел обърне посоката стъпка 0,5 mm Дължина 15 см срещу 32Pins за TTL
Бързи свойства

5 Pcs FFC 150mm Должина 32 Pin Лента Кабел 32 Pin Рамен Кабел Обратна Насока 0.5 mm Теренот 15cm Должина Спротивниот 32 Pins За TTL48 часа брза испорака1...

BGN 1.46
Бърз свободен кораб SLT-TP05-RS232 четырехпроводной резистор COM / сериен порт за Контролната карта сензорен контролер шофьор на такси адаптер заплата
Бързи свойства

*** Добредојдовте на More Suns *** Ние нудиме сите видови на Електронски Компоненти (Модули,Кабли ,Сензори,NTC, Алуминиум heatsink / waterblock / бакарни цевки / Thermoelectric Кулер ,Прекинувачи, Кристално Осцилатор и Конектори, итн.) со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн според вашата потребаПовеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Брз Слободен Брод SLTTP05RS232 Четири Жица Отпорник COM / Сериски Порт Контрола на Картичката Екран на Допир за Возачот Одбор Адаптер Одбор / pinboard (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга наредби ) се Погодни за 3,5 инчен до 22 инчен resistive touch screen Плаќање & КасатаAlipay ЗАЧУВАМ прифатени...

BGN 15.00 16.00
5шт A6069H, STR-A6069H DIP LCD TV control management чип нов оригинален Безплатна доставка
Бързи свойства

Плаќање1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот.2. Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта...

BGN 3.63
2701 PS2701 PS2701-1-F3 нова double crown false a компенсира десет оригинални петно СОП-4
Бързи свойства

Гаранција1. Една година гаранција.2. Ако објектот е неисправен по приемот тоа треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба).3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

BGN 12.69
USB to UART TTL модул CH340G CH340 USB микроконтролер изтегляне на кабел щеточная такса USB to Serial 3.3 V 5V ключ
Бързи свойства

USBза да TTL UART Модул CH340 G CH340 STC Микроконтролерски Преземете Кабел Четка Одбор USB да Сериски 3.3 V 5 V Прекинувач Функција : нови оригинални CH340 G чип, серија чип е STC службен препорачува USB да TTL чип, нема да се појави поради различни возачи / различни компјутери и други некомпатибилни феномен! На, Не само за напојување PWR, TXD и RXD индикатори, за да се олесни случај без инструмент интуитивно разбирање на тоа дали производот е во работен; 3 V3 и 5 V се одбрани од краток спој; Поддршка на WINDOWS 98 / ME / 2000 / XP / Server 2003 / VISTA / Server 2008 / Win7 / Win8 / win10 32bit / 64битна Модул големина : 55мм * 16mm PCB големина : 33mm * 16mm

BGN 1.58
оригинални F3aa005e 3a/5A 5V 4pin реле хранене x10PCS
Бързи свойства

100% Оригинални F3 AA005 E 3А / 5 A 5 V 4 Pin Моќ Реле x10 PCS

BGN 7.42
50 47 icf електролитни кондензатори размер 6 на 8 нови оригинални субект shop за да открие двойна коронку
Бързи свойства

Гаранција1. Една година гаранција.2. Ако објектот е неисправен по приемот тоа треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба).3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

BGN 14.82
10uf 16v 1206 (106e тип A) SMD танталовый кондензатор нов оригинален точков полярна кондензатор.
Бързи свойства

Како чесен продавачот ние се посвети на себе си да нуди најдобри производи и услуги!Како чесен продавачот ние се посвети на себе си да нуди најдобри производи и услуги...

BGN 12.72
LM2937ES LM2937ES-12/3. 3 LM2937ES 5.0 ново оригинално място за осигуряване на качеството
Бързи свойства

Гаранција1. Една година гаранција.2. Ако објектот е неисправен по приемот тоа треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба).3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

BGN 13.47
Безплатна доставка на 10 бр./лот CD1691CP CD1691C CD1691 DIP-30
Бързи свойства
Бърз свободен кораб 200 бр./лот най-високо качество неръждаема стомана 304L за сензора на температурата на Сондата 6 * 50 мм корпус от неръждаема стомана сензор
Бързи свойства

*** Добредојдовте на More Suns *** Ние нудиме сите видови на Електронски Компоненти (Модули,Кабли ,Сензори,NTC, Алуминиум heatsink / waterblock / бакарни цевки ,Прекинувачи, Кристално Осцилатор и Конектори, итн.) со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн според вашата потребаПовеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Една Станица услуга за PCB,Алуминиум PCB,FPC,PCBA ,Клон Одбори,Матрицата,Мембрана Switch,Сопствени делови Производство и Електронски Компоненти Набавки, Ако имате било истрага ,pls се чувствуваат слободни да ни ги испратите вашите потреби ,ние ќе ја направи нашата најдобра понуда за вас,,ви благодарам : ) Брз Слободен Брод 200 PCS / МНОГУ Висок квалитет, од нерѓосувачки челик 304 L за сензор на температура на сонда 6*50mm, од не ' рѓосувачки челик школка сензор(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга наредби ) Pls дозволете ни да знам вашата потреба вредност и големина, пред да го поставите цел ,ви благодаримеПлаќање & КасатаAlipay ЗАЧУВАМ прифатени.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.Превозот1.Ние брод вашата нарачка во рок од 27 дена по расчисти исплата.2.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена...

BGN 74.00 79.97